Сім'я Секрет успіху

Формула кохання. Ви не повірите, вона таки існує!

Виявляється, що формула любові таки існує і її навіть можна легко запам‘ятати – це співвідношення 5:1.

Так, вчені досліджували тисячі пар та просили партнерів у кожній з них поговорити про гроші, секс або виховання дітей. Розмови записували на відео і аналізували за спеціальною шкалою емоцій. Вчені також відстежували, які з досліджуваних пар через роки розпалися, а які ні. І виявилося, що значення має не те, чи партнери стримані, чи емоційні і навіть не те, як часто вони сваряться.

Критичним фактором для того, щоб стверджувати, що стосунки в парі будуть щасливими виявилося співвідношення 5:1. Це співвідношення означає, що позитивні інтеракції між партнерами мають у п‘ять разів перевищувати негативні. Тобто, після сварки одним букетом квітів не відбудешся, вам буде потрібно мінімум п‘ять букетів.

До речі, вчені радять дарувати квіти частіше не як вибачення, а як подарунок просто так чи як подарунок на свято. Адже даруючи квіти лише після сварки або для вибачення, жінка починає сприймати букет квітів не так. А якщо після таких уже звичних вибачень ви раптом забажаєте подарувати букет просто так, то жінка не отримає задоволення, а лише буде підозрювати вас у чомусь та вишукувати, що може бути не так. Тож не псуйте репутацію квітам, замовляйте їх просто так та балуйте своїх коханих. В Україні уже є безліч сервісів, які без проблем усе зроблять, один з перевірених – це доставка квітів BuketLnad. Завжди свіжі квіти, гарні ціни та безліч позитивних відгуків.

А якщо серйозно, то після кожного сказаного недоброго слова, треба буде додати не просто одне добре слово, а ще чогось позитивного. Наприклад, усмішку, ласкавий погляд, вдячність та гарний час разом.

Більш того, автор формули, психолог Джон Готман, який уже понад 40 років займається вивченням стосунків у парі, стверджує, що він може з вірогідністю 90% передбачити чи буде пара разом через 4 і навіть 6 років лише на основі кількості позитивних та негативних взаємодій між партнерами.

Після цих досліджень, цитата Льва Толстого: “Всі щасливі сім’ї схожі одна на одну, кожна нещаслива сім’я нещаслива по-своєму” набуває нового значення. Так виглядає, що надійні пари, просто вміють бути добрішими один до одного та робити так, щоб позитивні моменти перевищували негативні в п’ять разів.

 

Дата публікації: 02.04.2021 img Поділитися