Сім'я Стосунки

Три речі, які ви не знали про сеkc. А даремно…

Я не хочу сказати, що останні 20 років ви займаєтеся сеkcом неправильно. Але є тонкощі, які неможливо зрозуміти, не знаючи особливостей фізіології протилежної статі. Ми щоразу прикидаємо все на себе і обпалюємося знову і знову. Що ж ми всі упускаємо з поля зору?

Про що не знають жінки?

Чоловіча сексуальність дуже тісно пов’язана із агресією. Це так не тільки у людини, а й у багатьох видів тварин, включаючи щурів та приматів.

Грубо кажучи, при сеkсуальному збудженні може активізуватися та область мозку, що й при конфліктах з ворогами. Я наведу огидний приклад, але чоловік може мати ереrований член, принижуючи таким чином свого ворога. І отримувати якyсь сеkсуальне насолоду. Жодних теплих, дружніх почуттів він при цьому не відчуває. Він може відчувати найпотужніше сеkсуальне збудження на жінку, якій хотів би при нагоді плюнути в обличчя.

Це забувають багато жінок, сексуальність яких влаштована зовсім іншим чином. Нормальній жінці на думку не спаде сеkсуально використовувати неприємну їй людину. Вона навіть не розуміє, як це, навіщо? Якщо у мене з ним сеkс, значить, як мінімум, він мені приємний, а як максимум – я закохана. Я почуваюся з ним комфортно, розслаблено… Він мій друг.

В результаті, приміряючи все на себе, жінка думає, що якщо у неї з цим чоловіком є ​​сеkc, то автоматично у нього до неї як мінімум симпатія. А як максимум закоханість. Ні, ні, та ще раз ні! Жодної теплоти, закоханості і навіть дружніх почуттів чоловік після сеkсу може і не відчувати. Це фізіологія, дитинко.

Про що не знають чоловіки?

Думаєте, що чоловіки опинилися в більш вигідному становищі, оскільки можуть спати з жінками без любові та симпатії? А вони потім гірко плачуть, сльози ллють, покинуті? Тричі ха, хлопчики.

За багато тисяч років існування людського образу з’явилася чітка стратегія, що дозволяє жінкам відсівати таких мачо ще на підльоті. І ця стратегія часто ставить вас у глухий кут на першому побаченні. Або ще до нього.

Чоловічий мозок найкраще і найпотужніше реагує на зоровий стимул. В принципі, йому більше нічого не треба. Подивився фото, переконався, що у житті щось подібне, а не на 20 років та 25 кілограмів старше, й уперед.

Із жінками зовсім інша історія. Природа навчила їх реагувати як на зорові стимули. Доведено, що при оцінці чоловіка як сеkс-об’єкта активізуються ті ділянки мозку, які відповідальні за… пам’ять.

Жінка зіставляє поведінку чоловіка зі своїм досвідом з тим, що вона колись читала і чула. Це можуть бути попередні стосунки, або книги та серіали… Жінка проводить перевірку, чи схожа поведінка чоловіка на поведінку, наприклад, закоханого Дона Педро? Чи схожі його слова на серіальні? І так далі…

Ніколи не катуйте жінку ще до побачення: а у нас точно буде сеkс? Інакше для більшості нормальних жінок ви ніякi не Дон Педро. Розкажіть краще про незвичайні очі… Або краще не треба, вигадайте щось небанальне. А то раптом так говорив колишній ошуканець. Так точно! Найкраще – небанальний комплімент.

Про що забувають і ті, й інші?

Тут ще ось яка штука. У чоловіків та жінок дуже різна сеkсуальна фізіологія. Причому різниця абсолютно безумовно не на користь чоловіків. Крім того, що ці засранці швидше збуджуються і швидше закінчують, у них ще й дуже довгий цей, як його рефракторний період. Ну, це той момент, коли він закінчив і захропів. Або відсторонено курить і тупить у стелю. Різкий спад збудження, коли всілякі наміри партнерки – неприємні.

У жінок, не у всіх, але у багатьох, є множинний оргazм, і часу на перезарядку часто потрібно набагато менше. Можливо, лише кілька секунд або хвилина. Причому наступна хвиля оргаzму може бути ще яскравішою за попередню.

Часто вона взагалі не розуміє, що це взагалі за рефракторний період, а думає, що чоловік просто егоїстична лінива свиня. А чи тому я дала? – ніби питає вона.

Так що чоловікові, щоб уславитися хорошим коханцем, варто звернути на цей період особливу увагу. Наприклад, він може в цей час гладити партнеру, або мило з нею базікати – тоді вона думатиме, що все гаразд. Жінкам доведеться з розумінням ставитися до того, що цим товаришам потрібен час, щоб перезарядитися.

Виявляється, не так просто зрозуміти одне одного…

ДЖЕРЕЛО

Дата публікації: 11.11.2021 img Поділитися