Краса Цікаво

Електробритви Braun – професійний догляд в домашніх умовах

Доглянутий зовнішній вигляд – один із факторів, що визначає успіх у різних сферах життя чоловіка. Важливими складовими іміджу, поряд з одягом, парфумом та стрижкою, є акуратно сформована рослинність на обличчі або її повна відсутність.

Досягти найкращих результатів допоможе чоловіча електробритва Браун, яку можна придбати в інтернет-магазині Braun-Shop буквально зараз.

Як знайти саме свою бритву?

Чоловічі машини для гоління Braun представлені в декількох серіях, що відрізняються за дизайном, функціональністю та цінами.

Підліткам, а також тим чоловікам, які тільки-но вирішили замінити станок електробритвою, слід починати з приладів із серії Braun Series 1. Проста конструкція у поєднанні з необхідними функціями дозволить вирішити всі базові завдання з гоління. У конструкції таких пристроїв є висувний тример. Разом з ним легко моделювати форму вусів, бакенбард та бороди.

Серія 3 відрізняється вдосконаленою сітковою конструкцією, що складається з трьох елементів – двох сіток та проміжного тримера. Це зручний варіант для точного стайлінгу. Важливою перевагою цієї електробритви Braun є технологія CoolTec, яка приємно охолоджує шкіру під час процедури гоління, запобігаючи подразненню та неприємним відчуттям.

Представники наступної, п’ятої серії оснащені інноваційною голівкою, що легко рухається у восьми різних напрямках. Це забезпечує максимально тісний контакт зі шкірними покривами без найменшого ризику пошкодження. Для легкого захоплення волосків у важкодоступних місцях тут передбачений тример UltraActiveLift та гострі леза SensoFoil.

Для електробритв Braun із серій 6 та 7 характерні водонепроникні корпуси, що дозволяють використовувати та очищати пристрої під проточною водою. Насадка бритв Senso Flex має мінімальний вплив на поверхню шкіри, виключаючи ризик травм і подразнень. Технологія Sonic дозволяє одним рухом захоплювати та зголювати максимум волосків.

Інноваційні серії 8 та 9 найбільш функціональні та здатні забезпечити професійне гоління в домашніх умовах. Бережна дія на шкіру та ефективний результат забезпечує унікальна технологія Synchro Sonic™. Вона дозволяє за одну хвилину зголювати величезну кількість волосків, роблячи 40 тисяч поперечних рухів. Пристрої також оснащені станцією очищення та дезінфекції.

Як користуватися електробритвою Braun

Нескладні рекомендації дозволять використовувати електробритву Braun із максимальною результативністю.

  • Необхідно здійснювати плавні рухи голівкою бритвою вгору і вниз від підборіддя до вух. Кругових рухів слід уникати, оскільки вони можуть травмувати шкіру.
  • Під час усієї процедури потрібно тримати бритву так, щоб усі її леза максимально контактували зі шкірою.
  • Після застосування слід зняти голівку для гоління і ретельно сполоснути під струменем води.

В інтернет-магазині Браун-Шоп можна купити будь-яку модель чоловічої електробритви Braun. При замовленні товару на суму понад 1500 гривень діє безкоштовна доставка по Києву та Україні.

 

Дата публікації: 10.02.2022 img Поділитися