Здоров'я та краса Краса

Ефект від цукрової депіляції тримається більше місяця

Процедура цукрової або медової депіляції, на відміну від воскової, відбувається за температури тіла, що унеможливлює появу опіків.

Епіляція – видалення волосся шляхом впливу на кореневу цибулину. Це ціла група методів, здебільшого складних та дороговартісних.

Натомість депіляція – цілком доступний спосіб боротьби із зайвим волоссям – передбачає видалення або лише видимої частини волосини (голінням чи за допомогою крему-депілятора,) або висмикування волосини цілком з коренем. Ефект від гоління триває всього кілька годин: волосина продовжує свій ріст та ще й росте щетинкою. А при видаленні волосини з коренем ефект триває доти, доки на тому самому місці не почне формуватися нова цибулина. Таку депіляцію можна зробити за допомогою депілятора (це доволі неприємна, довга та незручна процедура) або зробивши цукрову чи воскову депіляцію (процедура значно комфортніша). Цукрова депіляція проводиться за допомогою цукрової або медової пасти – натуральної полімерної пластичної смолоподібної маси. Цукрова містить у складі глюкозу, фруктозу, воду, медова – мед, лимонний сік, екстракт грецького горіха, соснову живицю.

Цукрова депіляція має низку переваг перед восковою:

* цілком натуральні складники, екстракт горіха й живиця уповільнюють ріст волосся, тож ефект триває 4–6 тижнів;

* волосина видаляється цілком з корінцем, що рідше призводить до вростання волосся в подальшому;

* процес доволі комфортний, больові відчуття зводяться до мінімуму, а з часом шкіра звикає і не реагує болісно на процедуру;

* цукрова та медова паста відлущують зроговілі клітини шкіри, діючи як м’який пілінг, не травмуючи шкіру та зменшуючи передумови для вростання волосся;

* шкіра стає м’якою та ніжною завдяки зволоженню.

Варто зауважити, що процедура цукрової або медової депіляції, на відміну від воскової, відбувається за температури тіла, що унеможливлює з’яву опіків. Комфортно, швидко, ефективно, стерильно, як в операційній. Майстер працює в рукавичках, використовує одноразові серветки, оброблені засобом для дезінфекції інструменти.

Процедуру не варто проводити під час або безпосередньо перед початком менструації у зв’язку з особливим гормональним станом організму в цей період. Ідучи на процедуру, варто прихопити чисту білизну для тих ділянок, де проводиться процедура, аби уникнутиконтакту з часточками шкіри і волосся. Про подальший догляд обов’язково розповість майстер. Дослухайтеся його порад – і ви матимете досконалий вигляд. Якщо розпочати серію процедур із депіляції зараз, до літа ваша шкіра адаптується, а ви зорієнтуєтеся у періодичності.

 

Дата публікації: 11.05.2017 img Поділитися