Дитяче харчування зі зручною доставкою з інтернет-гіпермаркету

Харчування підбирається, враховуючи вік дитини, наприклад, дітям у віці до 3-х років рекомендується серія для дітей раннього віку. Дітям старшого віку необхідно вибирати продукти, що сприяють та допомагають в процесі дорослішання.

Вибір якісного харчування для дитини позитивно впливає на її стан здоров’я та активність. Ми хочемо дати краще вам і вашим дітям. Купити дитяче харчування в Києві з доставкою додому можна в каталозі інтернет-магазину FOZZY.

Дитяче харчування і вимоги до нього

Харчування підбирається, враховуючи вік дитини, наприклад, дітям у віці до 3-х років рекомендується серія для дітей раннього віку. Дітям старшого віку необхідно вибирати продукти, що сприяють та допомагають в процесі дорослішання.

Каші

Каші умовно поділяють на молочні та безмолочні. Є каші без глютену – це рисові, гречані, кукурудзяні. Від таких каш низька ймовірність розвитку алергічної реакції, тому їх рекомендують на ранньому етапі введення прикорму.

Каші з глютеном бувають вівсяні, пшеничні, манні, ячмінні та інші. Якщо дитина не має непереносимості глютену, то ці каші також рекомендується ввести в раціон малюка. До року, зазвичай, вводять вівсянку і пшеницю.

Суміші для годування

Молочні суміші покликані замінити материнське молоко в разі його відсутності. Суміші виробляють за трьома формулами, відповідними для конкретного періоду розвитку і зростання малюка: від народження, з пів року й суміші після року.

Пюре

Дитячі пюре, дозволені з 4-х місяців, складаються з одного компонента. Першими в прикорм рекомендується вводити пюре з овочів і ягід, які ростуть у сезон, коли почався прикорм.

Пюре не потребує додаткового нагрівання перед тим, як почати годувати дитину. Досить, щоб воно було кімнатної температури.

Переваги

Основною перевагою сухої суміші є те, що вона за своїм живильним складом максимально наближена до грудного молока і здатна задовольнити потреби зростаючого організму дитини, забезпечуючи його необхідними мінералами, вітамінами й мікроелементами. Дитячі молочні суміші, крім корисних для малюка речовин, мають ряд інших переваг:

  • У них завжди тривалий термін зберігання й немає складних умов зберігання.
  • Вартість сухих молочних сумішей доступна, що, безсумнівно, також є перевагою.
  • Це дитяче харчування легко приготувати під час подорожей.
  • Крім іншого, у сухому молоці є все необхідне для правильного й повноцінного годування малюка, для нього це їжа й питво одночасно.

Переваги пюре для годування малюка:

  • Дитяче пюре, придбане в магазині, завжди має маркування за віком (наприклад, з 4 місяців) – ви будете впевнені, що продукт можна вживати у якості першого прикорму.
  • Дитяче пюре має ніжну консистенцією, якої доводиться довго домагатися, якщо готувати його вдома.
  • Варіант «банкового» прикорму дає змогу, експериментуючи з різними видами пюре, підібрати те, що сподобається навіть найвибагливішому малюкові.
  • Дитячі пюре проходять строгий контроль і відповідають стандартам ДСТУ. У них немає солі, цукру, консервантів та інших шкідливих компонентів.
  • Дитяче пюре – це швидкий і корисний спосіб познайомити малюка зі світом дорослої їжі, який економить час і сили молодої мами.

Дитяче пюре в баночках буває овочевим, фруктовим і м’ясним. Такий продукт має обмежений термін зберігання після відкриття, тому що воно не містить консервантів. Довге зберігання зумовлене технологією стерилізації та вакуумації.

Дитяче харчування в Києві та по всій території України з дбайливою доставкою вам допоможе придбати інтернет-гіпермаркет FOZZY. Ми ретельно перевіримо терміни придатності та доставимо замовлення швидко і в кращому вигляді. Великий асортимент дитячого харчування від кращих виробників. Здійснюйте доступні покупки онлайн у FOZZY.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook