Які вазони можна і треба ставити в дитячій кімнаті

Всі мами знають незаперечний факт: якщо в кімнаті дитини є те, що можна покласти в рот і спробувати на зуб, то дитина неодмінно це зробить! Саме тому створення безпечної дитячої кімнати - першочергове завдання. Необхідно бути обережним, обираючи вазони, які ви хочете там поставити. Ось ті з них, які принесуть тільки користь.

Новонароджена дитина проводить велику частину дня в своїй дитячій кімнаті, і рослини в ній необхідні для створення здорового середовища. Більшість батьків, готуючи дитячу кімнату до появи дитини, вибирають натуральне покриття для підлоги, безпечні ліжечка з природних матеріалів. Аналогічним чином слід вибирати і кімнатні рослини для дитячої.

Рослини для дитячої кімнати повинні відповідати таким вимогам:

  • вони повинні бути нетоксичними;
  • повинні очищати повітря;
  • не повинні мати сильного запаху.

Чи потрібні рослини в дитячій кімнаті?

Може не варто ризикувати і розміщувати рослини в дитячій кімнаті? Вазони в дитячій кімнаті необхідні і обов’язкові!

Рослини в дитячій кімнаті – природна фільтрація

Вміст потенційно токсичних органічних сполук в приміщенні від двох до п’яти разів вищий, ніж на відкритому повітрі. У 1984 році Комітет Всесвітньої Організації охорони Здоров’я (ВООЗ) повідомив, що до 30% нових і реконструйованих будівель мають проблеми з якістю повітря в приміщеннях. Рослини в дитячій кімнаті можуть стати системою додаткової фільтрації повітря. За даними досліджень НАСА, правильно підібрані рослини можуть відфільтрувати до 87 відсотків органічних сполук і токсинів, присутніх в килимах, вінілі, сигаретному димі, целофані, розчинниках, фарбах і чорнилі.

Рослини виробляють кисень

Не потрібно забувати і про те, що рослини в дитячій кімнаті, крім функції очищення повітря, насичують повітря киснем завдяки процесу фотосинтезу.

Вазони в дитячій кімнаті замість зволожувача

У зимові місяці, кімнатні рослини – природний зволожувач повітря. Вони повертають в повітря близько 97% вбраної рідини. За даними дослідження, проведеного в Сільськогосподарському Університеті Норвегії, кімнатні рослини в дитячій кімнаті знижують ризик захворювань шкіри, простудних захворювань, сухого кашлю.

Корисні рослини для дитячої кімнати

Такі рослини як: бамбукова пальма, драцена, гербера, спатіфіллум – є найбільш ефективними в боротьбі з формальдегідом, бензолом і вуглекислим газом в дитячій кімнаті.

Зверніть увагу: серед рослин, які добре очищають повітря від домішок, завжди згадують плющ, а зокрема англійський плющ. Це правда, плющ чудово очищає повітря. Проте розміщувати цю рослину в дитячій кімнаті категорично забороняється, так як листя плюща отруйне.

Рослини для дитячої, які допомагають в боротьбі з мікробами

Як відомо, деякі рослини мають фітонцидні властивості, а, отже, розміщення таких квітів у дитячій кімнаті допоможе дитині рідше хворіти. Це: хлорофітум, лимон, розмарин, хвойні рослини.

Які ще вазони можна ставити в дитячу кімнату?

Фіттонія. Чудова рослина для дитячої кімнати. Вона нетоксична і абсолютно безпечна. Більш того, листя фітонії має різне забарвлення, тому ви завжди зможете вписати рослину в інтер’єр дитячої кімнати.

Папороть. Її можна ставити в дитячу кімнату школяра, адже вона допомагає зосередитися і підвищує працездатність.

Товстянка – ще одна рослина для дитячої кімнати. Вона безпечна, очищає повітря і підвищує працездатність.

У дитячій кімнаті не можна розміщувати:

Отруйні рослини

  • представників молочаєвих, так як їх сік може призвести до подразнень на шкірі;
  • плющі;
  • інші отруйні рослини;
  • рослини з отруйними плодами (бересклет, кімнатний паслін);
  • колючі рослини та рослини з гострим листям.

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook