ліки

“Доступні ліки”: список ліків, які можна отримати безоплатно

За програмою “Доступні ліки” можна отримати безоплатно або з частковою доплатою понад 500 лікарських засобів та медичних виробів.
Фахівці Національної служби здоров’я України розповіли, де можна побачити список ліків програми “Доступні ліки”.
До програми “Доступні ліки” включені засоби, рекомендовані Всесвітньою організацією охорони здоров’я, які застосовуються в усьому світі.

Які ліки входять до списку “Доступних ліків”

У програмі “Доступні ліки” є понад 500 найменувань лікарських засобів та медичних виробів, які можна отримати безоплатно або з частковою доплатою. Переліки ліків і виробів оновлюються двічі на рік.
Побачити їх можна в наказі Міністерства охорони здоров’я №1495 “Про затвердження Переліків лікарських засобів і медичних виробів, які підлягають реімбурсації за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, станом на 10 серпня 2023 року”:
Завантажте необхідний файл, і в ньому ви знайдете повний список ліків, їхню міжнародну назву (тобто, назву діючої речовини), торговельну назву ліків, найменування виробника, а також суму доплати за кожне дозування – нуль або ж певна сума.
Також перевірити, чи включений препарат в програму “Доступні ліки” можна через чат-бот “Спитай Гриця”, створений ГО “Ліки контроль”.
Чат-бот доступний в телеграмі: https://t.me/SpytaiGrytsia_bot.

Скільки діє електронний рецепт на ліки?

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook