Город Садиба

Дієві способи позбутися від пирію на городі. І ніякої хімії!

Знищити його повністю нікому й ніколи не вдавалося. Однак існує декілька ефективних способів боротьби з цим бур’яном.

Пирій швидко розповсюджується на присадибних ділянках, якщо з ним не боротися. Він своїм потужним корінням захоплює все нові й нові території, пригнічуючи культурні рослини, що вкрай негативно може відбитися на майбутньому врожаю.

Картонне мульчування ґрунту

За допомогою картонного листка можна позбавити ділянку від пирію. Для цього вкрийте її цілим картонним листом. Через нього в ґрунт буде просочуватися волога, а світло ні. Корисним він буде для місцевої живності, яка залюбки його згодом перероблять на гумус. Щоб листки картону не зірвав вітер варто його міцно притиснути до землі за допомогою дерев’яних кілків чи колоди.

Посадки топінамбуру

Топінамбур є корисною рослиною, яку вживають в лікувальних цілях. Він швидко росте, розвивається та має високий зріст. Тому, на другому році життя, на ділянці з топінамбуром пирій не росте. А щоб пирій зник на всій ділянці, посадіть топінамбур тільки на різних кутках.

Ще ця рослина добре бореться з таким бур’яном як борщівник. Він дуже небезпечний, бо має негативні властивості. Посадіть картоплинки топінамбуру в заростях цього борщівнику й за 1-2 він пропаде.

Дата публікації: 30.06.2021 img Поділитися