Краса Сім'я

Дев’ять фактів про бренд Hugo Boss, які ви не знали

Hugo Boss – німецький бренд, який асоціюється зі зручними та стильними чоловічими костюмами. Не дивлячись на світовий успіх, історія компанії знала чимало невдалих моментів. Ми зробили підбірку фактів, які допоможуть дізнатись більше про модний дім.

  • Засновник бренду Хуго Фердинанд Босс шив уніформу. У часи Другої світової війни йому довелось співпрацювати з нацистами, щоб вберегти бізнес від краху, за що після війни він був оштрафований та позбувся права голосу на виборах. Незважаючи на це, його форму визнали найзручнішою та найкрасивішою за всю історію воєнних конфліктів.
  • Штраф у 100 000 німецьких марок за співпрацю з Гітлером був скасований. Хуго подав апеляцію, де його визнали «послідовником», тобто людиною, що співпрацювала з нацистами не за своєю волею.
  • Виробництво чоловічих ділових костюмів почалось після смерті Хуго, коли керівництво компанією взяв на себе його зять Ойген Холі у 1953 році.
  • Сучасну назву Hugo Boss дали внуки засновника Уве та Йохен, завдяки яким бренд став всесвітньо відомим.  Ім’я діда було обране не без причини: воно солідно звучить, легко вимовляється майже всіма мовами світу та швидко запам’ятовується.
  • Вдалим PR-кроком стало виробництво костюмів для фільму «Роккі 4» з Сільвестром Сталлоне у головній ролі. Пізніше компанія повторила свій тріумф та пошила костюми для фільму «Поліція Маямі».
  • Компанія довгий час випускала лише чоловічий одяг. Перша жіноча колекція з’явилась лиш у 1998 році. Також модний дім почав випускати дитячі речі, аксесуари та парфумерію. Сьогодні торгова марка представлена на ринку двома брендами: Hugo та Boss. Перша має декілька колекцій чоловічого та жіночого одягу та аксесуарів в спортивному та повсякденному стилях. Друга спеціалізується на авангардних та модних костюмах та аксесуарах.
  • Hugo Boss тісно співпрацює з іншими брендами для виготовлення аксесуарів та парфумерії. Серед партнерів є Samsung, HTC та Huawei, C.W.F. Children Worldwide Fashion SAS, Shiseido та Procter & Gamble Prestige.
  • Для рекламних кампаній модного дому були залучені зірки, серед яких Раян Рейнольдс, Гвінет Пелтроу, Скотт Іствуд, Джаред Лето, Зак Ефрон та ін.
  • Одяг для всіх колекцій виготовляється виключно з натуральних матеріалів.

Поціновувачі продукції брендів Hugo та Boss в Україні можуть купити парфумерію в мультирегіональному інтернет-магазині MAKEUP. Для цього перейдіть за посиланням https://makeup.com.ua/brand/25801/.

Дата публікації: 29.07.2019 img Поділитися