Духовність Сім'я

У цей непростий час молитва – велика зброя

Боже, я знаю, що ти чуєш усі мої слова, і не тільки мої. Сьогодні я хочу у тебе попросити за тих людей, хто втратив рідних у цій страшній війні…

У цей не легкий час ми усі, як ніколи раніше, навчилися молитися. Особливо перед сном. “Велика зброя – молитва; бездоганний скарб, багатство, яке ніколи не закінчується, тиха пристань, основа спокою, корінь, джерело і мати незліченних благ – ось що таке молитва…” (Святитель Іоан Золотоустий)
Я щодня по декілька разів дякую Богу за те, що я і мої діти в безпеці, за те, що мої найрідніші живі і здорові, за те, що нам є що їсти і пити. А потім уже прошу зберегти наших мирних людей, щоб оберігав їх, зберіг їх життя. Прошу сил і витримки нашим військовим і усім, хто бореться з нашим ворогом, щоб кулі пролітали повз, щоб жоден снаряд чи ракета їх не зачепили. А також прошу, щоб російським солдатам хватило розуму нікому не зашкодити, щоб вони йшли геть з нашої землі або здавались у полон.
Але сьогодні у мене буде не дуже звична для мене молитва..
Боже, я знаю, що ти чуєш усі мої слова, і не тільки мої. Сьогодні я хочу у тебе попросити за тих людей, хто втратив рідних у цій страшній війні. Вони пережили найбільші жахіття. Я навіть не можу уявити, який біль вони відчувають. Жодні виплакані літрами сльози не можуть полегшити їх стан. Десь мати більше не поцілує своє дитя, син не обніме більше тата… І ще дуже багато таких “не”…
Але я вірю, що ти, Батько наш небесний, їм можеш допомогти. Я не знаю як, але прошу – допоможи їм не втратити сенс життя, наповни їх серця вірою, надією і любов’ю. Щоб вони знову мали сили встати на ноги і йти у новий день. Вони зараз дуже потребують твоєї підтримки.
А якщо я відчуватиму, що я можу допомогти, то я обов’язково це зроблю і буду дякувати тобі за цю можливість.
Помоліться і ви перед сном, побажайте усім тихої і спокійної ночі
Автор – Тетяна Ярошик
Дата публікації: 30.03.2022 img Поділитися