Діти Сім'я

“Привіт, моя люба маленька дівчинко!”. Дуже ніжний лист мами донечці

Як багато хороших слів! Лист дуже зворушливий! Читати його – наче купатися в океані любові, наповнюючись сонячним промінням.

Психолог Олеся Валерівна написала дуже ніжний зворушливий лист до своєї донечки.

“Привіт, моя дорога, моя люба маленька дівчинко. Я дуже сильно тебе люблю. Я дуже щаслива, що ти у мене є. Ти дуже красива та мил. Мені дуже приємно дивитися на тебе, бачити, як ти усміхаєшся і радієш. Дивитися в твої чисті, ясні очі.

Я люблю тебе. Люблю тебе всю повністю, без залишку! Я люблю твої носик, ротик, брівки, щічки, вушка… Люблю твоє прекрасне м’яке світле волосся. Люблю розчісувати його з ніжністю і турботою.

Люблю твої маленькі ручки. Мені так хочеться зацілувати твої маленькі пальчики і долоньки, пухкі щічки! Потіскати, «поняшкати» і полоскотати тебе всю-всю. Люблю тебе дуже. Щаслива, що ти є і що ти народилася у мене.

Я ніколи і ні з ким тебе не порівнюю, адже ти унікальна і неповторна. Ти дивовижна, ніжна, добра, лагідна, радісна, творча і осяйна. Ти – промінчик сонця! Я тішу тебе кращими смаколиками та ласощами. Я дарую тобі найкращі іграшки.

Я одягаю тебе у найкрасивіші сукні і вбрання. Я хочу, щоб ти засинала і прокидалася найщасливішою дівчинкою на землі. Я ніжно гладжу тебе по твоєму волоссю, цілую, обіймаю і міцно-міцно притискаю до себе. Відчуваю биття твого маленького серця. Я люблю тебе такою, яка ти є, і завжди буду поруч з тобою, завжди буду любити тебе.

Я люблю тебе, я дуже сильно люблю тебе, моя маленька дівчинко. Тепер, вимовляючи ці слова, я відчуваю себе особливо, вони наповнюють мене, живлять. Я люблю тебе, коли ти плачеш, коли вередуєш, коли ти впала і розбила коліно.

Я люблю тебе, коли ти не хочеш вставати вранці, коли ти не хочеш розчісуватися і заплітатися. Я люблю тебе, коли ти хворієш і у тебе температура, коли ти кашляєш, коли тобі погано, коли ти не слухаєшся. Навіть якщо ти зламала ляльку або іграшку, загубила її або розбила щось, загубила гроші, ще якусь річ, неважливо – я все одно дуже сильно люблю тебе, незважаючи ні на що.

Тобі більше не потрібно намагатися бути хорошою для мене: я люблю тебе такою, яка ти є. Я люблю тебе без умов. Ти – Велика цінність для мене, ти дуже дорога мені.

Ти моя любов!

Ти – моя ніжність!

Ти моя душа!

Ти моє щастя!

Ти моя красуня!

Ти моя радість!

Ти моє сонечко!

Ти – моя пташка!

Ти – моя рибка золота!

Ти – моя голова розумна!

Ти – моя квіточка!

Ти моя прикраса!

Ти – моє кошенятко пухнасте!

Ти – моя зірочка!

Ти – моя ластівка!

Ти моя принцеса!

Ти – моя пташка!

Ти – моя казка!

Ти моє серце!

Ти – моє золотце!

Ти – моє зайченя!

Ти моє малятко!

Ти мій скарб!

Ти – мій промінець світла!

Ти – моя нагорода!

Нехай мої слова проростуть у твоїй душі і залишаться там назавжди.

З величезною ніжністю, твоя мама!”

Дата публікації: 22.04.2021 img Поділитися