Відпочинок Сім'я

iPhone 11 Pro — ідеальний варіант для сімейних фото і відео

Побачення, день народження, весілля, народження немовляти, його перший крок та інші чудові події з роками згасають у нашій уяві, ми пам’ятаємо все менше деталей. Саме тому важливо, щоб під рукою завжди була камера, яку можна швидко увімкнути у будь-який момент. Камери смартфону iPhone 11 Pro працюють як єдиний механізм, тому фото виходять чіткі та яскраві.

Світлини професійної якості

Завдяки використанню новітніх технологій у розробці iPhone 11 Pro може похизуватися такими плюсами:

  • чітке зображення при мінімальному освітленні — зручно знімати дні народження просто неба у присмерку, особливо момент, коли виносять святковий торт імениннику;
  • 6 ефектів освітлення у режимі “Портрет”;
  • завдяки широкому куту огляду вийде зробити фото усієї компанії.

Отже, якість фото зі смартфону майже ідентична якості світлин, зроблених у професійній студії. Якщо ви вирішили придбати смартфон, то iPhone 11 Pro тут представлений у чотирьох кольорах. Також можна підібрати гарний чохол, асортимент досить великий.

Неймовірні відео з трьома камерами

Зручною є функція швидкого переходу від фото до відео QuickTake. Наприклад, ви знімали день народження чи інше свято з родичами, але щось пішло не за планом і дядько Микола почав показувати сальто назад. Якщо ви в цей час були зайняті фотографуванням святкового столу, то маєте можливість дуже швидко відреагувати та перемкнути режим фото у відео одним доторком. При цьому можна все знімати у слоумо.

Дата публікації: 28.05.2020 img Поділитися