Кухня Рецепти

Десерт у склянці: 40 фантастичних ідей приготування та подачі

Десерти у склянках, келихах і фужерах зараз у тренді. І вони завжди виглядають ефектно на святковому столі! Зробити їх досить просто, навіть зі звичайного традиційного желе або сирного чи сметанного крему із додаванням желатину. Для вас ми підібрали найкращі ідеї оформлення таких десертів. Ваші гості будуть вражені!

11.06.2020 17:08

Які десерти можна подати у склянках

  • Дуже часто у склянках подають тірамісу. Можна приготувати не класичне, а, наприклад, з полуницею або іншими ягодами.
  • У склянки можна розкласти різноманітні муси. Якщо використовувати маси різного кольору і викладати новий шар тільки після того, коли попередній захолоне, можна досягти дуже красивого візуального ефекту.
  • Ідеально для подачі у склянках підходить панакота – популярний італійський десерт на основі вершків, цукру і желатину.
  • Заливний чізкейк також можна зробити не у тортовниці, а порційних скляночках.
  • Навіть звичайне желе матиме розкішний вигляд, якщо подати його у скляночках, доповнити фруктами, ягодами, збитими вершками, шоколадом.
  • У стаканчиках можна подати трайфл, один з класичних англійських десертів. Він складається із кількох шарів, які чергуються і повторюються. Наприклад, бісквіт (або крихти солодкого тіста), заварний, сирний або інший крем, фрукти або ягоди, збиті вершки, із додаванням топінгу, конфітюру, алкоголю тощо.

Вам також буде цікаво прочитати:

Ідеї для кенді-бару: 5 десертів, які можна подати у стаканчиках