Відпочинок Сім'я

Чи можна гратись з віртуальною реальністю?

VR-розваги – це ігри з використанням технонологій, що створюють віртуальну реальність. Вам не вистачає драйву у справжньому житті – спробуйте піймати адреналін у вигаданому

У чому суть VR-розваги, гри з віртуальною реальністю? За допомогою спеціального обладнання моделюються  ситуації, де людина відчуває себе повністю залученою у процес, що відбувається. Відчуття при цьому дуже реалістичні, адже людський мозок сприймає змодельовану ситуацію як дійсність.

Відвідувачами клубів віртуальної реальності стають люди, котрі шукають гострих відчуттів, яких вони не можуть спробувати у реальному житті.

Найдоступніший спосіб отримати нові враження від віртуальної реальності —  купити спеціальні окуляри для смартфона. Вони призначені для симулювання тривимірного простору, а працюють у поєднанні зі смартфоном, який поміщається в спеціальний відсік. В таких окулярах можна грати в ігри, дивитися навчальні і розважальні відеоролики, відчуваючи себе частиною того, що відбувається. Є бюджетні моделі окулярів, які собі може придбати навіть студент. Одночасно є і дуже дорогі.

У світі сьогодні відкривається усе більше парків розваг, де акцент робиться саме на віртуальній реальності. До прикладу, в такому парку в Дубаї можна відчути себе парашутистом, граючи в гру-симуляцію стрибка з парашутом.  Популярність нових VR-розваг просто зашкалює, попри дороговартісність будівництва спеціальних парків і відносну недешевість квитка.

Дата публікації: 17.11.2019 img Поділитися