Псалом

Псалом 27: “Господи, віддай їм за їхніми вчинками, за мірою зла у їхніх справах”

"Віддай їм за їхніми вчинками, за мірою зла у їхніх справах. Так, як вчинили руки їхні, віддай їм, поверни їм те, що вони заслужили. За те, що не задумуються вони над звершеннями Господа й над діянням рук Його, Він їх зруйнує й не відбудує знов", - Псалом 27.
Давидові псалми, або Псалтир, є збіркою молитов, гімнів і віршів, що складають книгу Псалмів у Біблії. Ця книга є однією з найбільш визнаних і шанованих у християнській та юдейській традиціях. Згідно з традицією, більшість псалмів написані царем Давидом, хоча авторство деяких псалмів приписується й іншим постатям.
Псалми читають у різних потребах: коли хтось хворіє, у скорботі, у небезпеці. Це могутнє прохання про захист. У псалмах є особливі слова на різні випадки і потреби, у тому числі під час війни. Псалми читають, молячись за Батьківщину, за спасіння свого народу, своєї родини, окремої людини чи всіх людей.
У Псалтирі багато написано і про ворогів. Деякі слова настільки актуальні, ніби саме зараз написані українцями для українців. Вони дуже відгукуються у серці. Адже усі ми бажаємо якнайшвидшого закінчення війни і справедливого покарання для наших ворогів. Особливо після того, як росіяни завдають цинічні ракетні удари по мирному населенню, цілячись у багатоквартирні будинки, лікарні, школи і садочки. Слова  прохання про покарання містить Псалом 27.

Псалом 27

До Тебе я взиваю, о Господи, скеле моя, не будь же безмовним до мене, бо коли Ти замовкнеш до мене, я стану подібний до тих, що сходять до гробу…
Почуй голос благання мого, як я кличу до Тебе, коли руки свої я підношу до храму святого Твого!
Не хапай мене з грішними й тими, хто чинить безправство, хто каже своїм ближнім про мир, але зло в їхнім серці!
Віддай їм за їхніми вчинками, за мірою зла у їхніх справах. Так, як вчинили руки їхні, віддай їм, поверни їм те, що вони заслужили.
За те, що не задумуються вони над звершеннями Господа й над діянням рук Його, Він їх зруйнує й не відбудує знов.
Благословенний Господь, бо почув Він голос моїх благань.
ГОСПОДЬ – твердиня моя й щит мій; на Нього покладалося моє серце. Він допоміг мені, і серце моє зраділо, тож піснею своєю я прославлю Його.
ГОСПОДЬ – сила Свого народу, Він – рятівна твердиня для Свого помазанця.
Врятуй народ Твій і благослови Свій спадок; будь їхнім Пастирем і веди їх повік!
Радимо також прочитати:
  • У складні моменти життя читайте Псалом 90
  • Для захисту від лиха – читати псалом 26, 39, 50, 90, 120 (українською)
Фото: t.me/suspilnekherson

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook