Город Садиба

Чому я купую «Кока-колу» на дачу літрами, але не дозволяю нікому пити

Я вже багато років застосовую «Кока-колу» у догляді за садом. Вона допомагає мені у підживленні рослин, захисті від шкідників та підтримці ділянки в хорошому стані.

Захист рослин від попелиці

У боротьбі з попелицею я не застосовую хімічних препаратів чи інших біологічних речовин. Для того, щоб позбутися усіх проблем мені достатньо взяти пляшку «Кока-коли». Спочатку я струшую її і випускаю гази. Потім переливаю рідину в пульверизатор, куди додаю кілька ложок рідкого мила. Все ретельно перемішую і сприскую готовим розчином рослини. Цю процедуру можна повторювати кожних два тижні. Від шкідників не залишиться й сліду!

Укуси комах

Часто відпочинок на природі перестає приносити задоволення через комарів, мух та інших комах навколо. Якщо ви потрапили в таку прикру ситуацію, то не спішіть засмучуватися. «Кока-кола» і тут прийде вам на допомогу. Сам напій врятує від свербежу й болі через укуси комашні. Щодо порожньої пляшки, то її можна перетворити на пастку для комарів.

Прискорювач компосту

Мабуть, кожному господареві та садівнику відомо, що таке компост. Не рідко на ділянках є спеціальні компостні ями, де рослини перетворюються в добриво. Для того, щоб пришвидшити цей процес можна використати «Кока-колу». Головне напередодні позбутися вуглекислого газу в напої. Потім він стане чудовим кормом для мікроорганізмів, які існують в компості.

Очищення садових меблів

Залізо не рідко вкривається іржею. На це впливає багато чинників, тому повністю вберегти меблі чи інструменти від цього процесу неможливо. Однак з ним можна боротися. Попередній стан ви зможете повернути, якщо протрете проблемне місце вимоченою ганчіркою в «Кока-колі».

Мох на плитці

Стіни та бруківка на ділянці  будуть знову радувати ваше око, якщо ви відчистите їх від моху. «Кока-кола» легко справиться із цим завданням, адже в ній є ортофосфорна кислота, яка не лише «вбиває» мох, але й вбереже поверхню від повторного його утворення.

Вапняний наліт

Якщо ви хочете відчистити свій садовий інвентар від вапняного нальоту, то застосуйте спеціальний розчин. Для цього вам знадобиться «Кока-кола», відро теплої води і трохи оцту. Змішайте всі інгредієнти і помістіть в отриману суміш інвентар. Через декілька годин ви зможете з легкістю відтерти вапно.

Засіб від равликів і слимаків

Не існує простішого способу позбутися від равликів та мурах. Достатньо перелити колу в якусь посудину і залишити її в проблемному місці. Аромат солодкої води стане своєрідною наживкою, а ортофосфорна кислота, яка входить до її складу, погубить надоїдливих слимаків.

Дата публікації: 10.05.2022 img Поділитися