Вазони Дім

Грошове дерево: як посадити і куди поставити рослину, щоб привабити в дім багатство

Деякі рослини здатні залучати в оселю фінансове благополуччя. Кожна людина може скористатися вченням фен-шуй, щоб позбутися від бідності завдяки простому, але дієвому талісману.

Грошове дерево відоме багатьом, адже ця рослина приносить в дім гармонію і матеріальне благополуччя. Експерти рекомендують звернутися до вчення фен-шуй, щоб правильно розташувати рослину в будинку і активувати зону грошей.

Грошове дерево по фен-шуй: як правильно посадити

Грошовим деревом товстянку називають через її листочки, схожі на монетки. Цю рослину можна зустріти в багатьох будинках. Вона невибаглива у догляді і не вимагає пильної уваги. Тим, хто вирішив зробити товстянку своїм грошовим талісманом, не варто приймати рослину в дар. Вважається, що рослину потрібно купити, а ще краще – «вкрасти» з будинку, де немає проблем з грошима. Для цього можна непомітно відламати невеликий відросток, принести його додому і поставити у воду, щоб він дав коріння. Садити грошове дерево потрібно в невеликий горщик, поклавши на дно кілька монет.

Потім рослину пересаджують в більш просторі ємності, не забуваючи підкладати монету, а також прикрашаючи деревце символами багатства фен-шуй: монетами, червоними стрічками та конвертами. Поряд з нею розташовують фігурку Хоттея, яка також допомагає дереву залучати в будинок фінансові потоки.

Куди поставити грошове дерево для залучення багатства

Правильне розташування грошового дерева в приміщенні допоможе активувати фінансові потоки і позбутися проблем з грішми. Згідно з ученням фен-шуй, за багатство відповідає південно-східна зона – саме туди варто помістити рослину, щоб активувати сектор грошей. Знайти південно-східну зону можна за допомогою звичайного компаса.

Після того, як зона багатства буде визначена, її потрібно правильно оформити. Для цього потрібно прибрати зайві предмети, які заважають циркуляції грошової енергії. Там, де стоїть товстянка, варто розмістити символи багатства і процвітання, а під горщик покласти кілька купюр. Поряд з грошовим деревом можна поставити скарбничку, щоб гроші не переводилися в оселі.

З рослиною, розташованою в секторі багатства, розмовляють, а також поливають її грошовою водою. Важливо не допускати появи пилу на листочках, інакше фінансові потоки будуть заблоковані. В секторі багатства можна розмістити невеликий фонтан, акваріум з золотими рибками або вазу з чистою водою. Також в грошовому секторі можна повісити картину, на якій зображена водойма.

Грошове дерево, за яким правильно доглядають, обов’язково відповість взаємністю і буде притягувати в дім фінанси. Мало хто знає, що товстянка здатна цвісти. Вважається, що в тих оселях, де рослина порадувала своїх господарів ніжними суцвіттями, ніколи не буде проблем з грошима.

Тим, хто хоче позбутися від фінансових проблем, важливо пам’ятати про те, що сила думки також здатна притягнути багатство і процвітання. У житті відбувається те, про що ми думаємо, а значить, потрібно вірити в те, що проблеми обійдуть стороною.

Джерело

Дата публікації: 14.05.2019 img Поділитися