Чому корисно вести особистий щоденник

Хочете почати вести особистий щоденник, але не знаєте, що в нього писати? Ми підкажемо вам, що ви можете записувати в ньому щодня.

Коли мова заходить про щоденник, у багатьох виникає асоціація зі школою. Але насправді вести особистий щоденник куди більш актуально і дорослим. І ми знаємо щонайменше 5 причин, чому вам варто почати вести щоденник вже сьогодні.

Емоції

Кожен день у щоденнику ви можете записувати свої почуття і емоції, тим самим виливаючи на папір свої переживання, стреси і біль. Це допоможе уникнути сварок і емоційних сплесків.

Життя прекрасне

Кожен день обов’язково записуйте в щоденник щось хороше. Нехай це буде гарний краєвид, який побачили на прогулянці, посмішка офіціанта або смачний пиріг. Так ви навчитеся помічати життєві дрібниці і зрозумієте, що життя неймовірно класна штука.

Цілі, бажання, досягнення

Щоденник можна використовувати і як планувальник, записуючи в нього свої цілі на день, місяць, рік, а потім все також на папері записувати свої кроки, які ви робите на шляху до мети. Так ви зможете проаналізувати свій шлях, помітити якісь помилки або недоробки.

Самі собі блогер

У щоденнику ви можете практикувати свої письмові навички, які, швидше за все, десь стануть в нагоді вам в житті. Уявіть, що ви пишете книгу про своє життя.

Точка зору

Щодня на нас звалюється цілий потік інформації, в якому не складно потонути. У ньому можна і втратити власну точку зору, загубившись в думках інших. Завдяки щоденнику ви можете висловлювати свою думку з того чи іншого приводу.

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook