Сім'я Стосунки

Чого насправді хоче чоловік від своєї коханої жінки. Психолог розкрив всі карти!

Обов’язково прочитайте! Про це ви навіть не здогадувалися.

Психолог Вікторія Кірста про те, що дійсно чоловік чекає від своєї єдиної.

Щоб вона його дійсно цінувала і поважала

Всі чоловіки дуже хочуть, щоб їх дійсно цінували і поважали. Особливо вони потребують цього від своєї коханої жінки. Чоловік хоче знати, що ви цінуєте його саме таким, яким він є і не будете намагатися його «переробити» і якось змінити. Він хоче відчувати, що все, що він для вас робить не сприймається, як належне, а дійсно помічається і цінується. І не важливо, що саме це буде – чи чоловік просто приготував вам каву або нарешті виніс сміття – він потребує вашого визнання, в вашому щирому захваті, погляді на нього в цей момент.

Те ж саме стосується і поваги. Чоловік хоче відчувати, що його думка дійсно важлива для вас. Що першим до кого ви підете за порадою в якійсь складній ситуації – це буде саме він. Це все переконає його в своїй важливості та потрібності для вас і в тому, що ви дійсно цінуєте і поважаєте його, як свого коханого чоловіка.

Щоб вона йому довіряла і не намагалася контролювати

Для чоловіка дуже важливим є його можливість відчувати себе вільним і незалежним. Всі чоловіки прагнуть час від часу усамітнитися і просто зайнятися якимись своїми чоловічими справами. Він хоче відчувати, що цей час тільки для нього і що він має власний простір. І в цей момент для нього дуже важливо, щоб його ніхто не турбував, навіть його кохана жінка.

Але, на жаль, саме це і дається багатьом жінкам з великими труднощами, адже вони просто не розуміють для чого чоловіку проводити час без неї, коли їм так добре разом. Вона починає накручувати себе, у неї з’являються різні підозри, які в кінці-кінців породжують недовіру і бажання постійно контролювати свого чоловіка. Звичайно, це буде його тільки відштовхувати і віддаляти від неї, що в свою чергу ще більше посилить її недовіру і бажання тотального контролю – коло замикається.

Щоб розірвати це порочне коло або взагалі не допустити його виникнення, жінкам слід зрозуміти, що бажання коханого чоловіка іноді проводити свій час окремо від неї є абсолютно нормальним бажанням, ну звичайно, якщо він не проводить його частіше наодинці або з друзями, ніж з вами. Вчіться теж займати себе чимось цікавим в цей час: посиденьки з подругами, різні хобі, саморозвиток або навіть просто сядьте і почитайте книгу з чашкою кави, адже іноді це стає таким рідкісним задоволенням.

Пам’ятайте, що чим більш цікавими, перш за все для себе самої, і розслаблені ви будете, тим швидше ваш чоловік захоче повернутися до вас зі своєю «печери». Адже він буде відчувати вашу впевненість у собі і абсолютну довіру до нього, а це завжди дуже приваблює і притягує чоловіків.

Щоб вона завжди вірила в нього, підтримувала і допомагала ставати кращим

Незважаючи на те, що чоловіки – це сильна стать, але вони також мають велику потребу в підтримці і щирій вірі в них і їх сили, особливо від коханої жінки. Вони хочуть знати, що незалежно від ситуації, хтось завжди буде на їхньому боці і протягне їм руку підтримки. І вони хочуть, щоб саме кохана жінки стала для них цією людиною.

Станьте його опорою, розрадою у важкі хвилини і години. Нехай він знає, що завжди зможе знайти підтримку і щире розуміння у вашій особі. Вірте в нього не дивлячись ні на що, переконайте його, що він у вас найкращий у всьому світі і він таким стане, принаймі, буде дуже старатися стати таким саме для вас, адже ви в нього дійсно повірили! Станьте тією, яка буде мотивувати його розвиватися і самовдосконалюватися і скоро ви побачите на що дійсно здатний ваш коханий чоловік.

Любіть і підтримуйте один одного, удачі вам!

Джерело

Дата публікації: 22.01.2021 img Поділитися