Ліхтар — річ, якою користуються люди по всьому світу. Він може бути великим або маленьким, але його задача завжди одна — освітлювати простір. Його використовують у різних ситуаціях та місцях – коли йдуть у підвал або підіймаються на горище, де немає освітлення, встановлюють на різноманітні транспортні засоби, беруть із собою на полювання.
Ліхтарі потрібні як у побуті, так і представникам різних професій — від шахтарів до військових. А найвищий попит на такі освітлювальні прилади — у періоди блекаутів. Вибрати зручний та практичний ліхтар можна в онлайн-магазині One Click, де представлено широкий асортимент продукції від брендів з різних країн. Вони відрізняються кольором, матеріалом корпуса, способом управління та іншими параметрами.
Різновиди ліхтарів, які є популярними
Виробники пропонують споживачам велику кількість різновидів та моделей таких пристроїв, та найбільш популярними є:
- ручні;
- велосипедні;
- кемпінгові;
- налобні;
- тактичні;
- з динамо.
Ручні можуть бути більшого або меншого розміру, але тримати у руці їх завжди зручно. Кемпінгові дають яскраве світло і довго працюють, їх можна ставити на землю або кріпити десь на висоті.
Ліхтарі з динамо працюють завдяки енергії, яку отримують від генератора, якщо покрутити ручку. Налобні зручні у тих випадках, коли важливо, щоб руки були вільними, а світло потрапляло точно на об’єкт. Тактичні кріплять до зброї, а велосипедні потрібні для поїздок на двоколісному транспорті у темний період доби.
На що звертати увагу при виборі ліхтарів
Оскільки моделей приладів чимало, при виборі оптимального варіанту варто звертати увагу на такі характеристики:
- спосіб управління (через перемикач, обертання, кнопку, дистанційний, безконтактний);
- джерело живлення (батарейки, акумулятор, динамо);
- матеріал корпуса (пластик, метал, мідь, алюміній, сталь, титан).
Джерелом світла у ліхтарі може бути світлодіод, галоген або лампа — ксенонова, криптонова, флуоресцентна. У деяких пристроях є додаткові світлодіоди — інфрачервоні, ультрафіолетові та кольорові (сині, червоні, зелені, жовті).
Важливо також враховувати умови, у яких ліхтар буде використовуватись, адже від цього залежить виріб моделі — ручної, підвісної або такої, що ставлять на стіл чи підлогу.
Вчасно змінюйте батарейки, заряджайте акумулятор або гарно крутіть ручку динамо, і тоді ваш ліхтарик працюватиме надійно та довго.