Аби співбесіда пройшла вдало

Уміння правильно вести себе під час співбесіди потрібно напрацьовувати не один день. Варто озброїтися відповідями на питання, які повторюються на усіх співбесідах.

Як не потрапити на запитання-гачки працедавця під час співбесіди? Будьте готові до каверзних запитань.

Чому ви хочете працювати саме в нас? 
Почувши таке запитання, не поспішайте освідчуватися працедавцю в любові до його компанії, це навряд чи прозвучить щиро. Скажіть, що ви розглядаєте різні варіанти і що у вас вже є кілька пропозицій.

Чому ви залишаєте попереднє місце?
Якими б правдивими не були справжні причини, ваша відповідь має звучати достойно і переконливо. Оптимальний варіант: низька зарплатня, наявність побічних обов’язків, плачевний стан фірми. Ніяких заяв про те, що вас не зрозуміли й не оцінили (це завжди насторожує).

Ви цим практично не займалися, я правильно зрозумів?
На таку провокацію ліпше спокійно відповісти: „Ні, неправильно. Я займалася цим доволі багато і серйозно”. І витримати переконливу паузу.

Які у вас недоліки?
Не вдавайтеся до подробиць, нарікаючи на свою забудькуватість, лінь та дефіцит хороших ідей. Краще назвіть кілька невинних „недоліків”, які насправді є вашими достоїнствами, приміром: „Я все намагаюся довести до досконалості”.

Яку оцінку ви поставили б собі як спеціалісту?
П’ять за п’ятибальною системою і тільки п’ять. Не соромтеся себе хвалити, тому що джерело забувається, а інформація залишається.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook