Потребуєте психологічної підтримки, але не можете чи не хочете йти до психолога — зверніться на одну з гарячих ліній чи до служби підтримки. Працівники таких служб мають спеціальну підготовку і зможуть вислухати, допомогти зібратися з думками, дати пораду.
Канали психологічної підтримки для дітей та підлітків
- ПОРУЧ https://poruch.me/teenagers — спільний проєкт МОН України, ЮНІСЕФ, Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії та ГО «ВГЦ “Волонтер”». У рамках проєкту є онлайнові терапевтичні групи підтримки для підлітків.
- Teenergizer https://teenergizer.org/consultations/ — це рух, який об’єднав підлітків із регіону Східної Європи та Центральної Азії. На сайті можна записатись на безоплатну консультацію від психологів та консультантів проєкту.
- Національна гаряча лінія для дітей та молоді від Ла Страда — 0 800 500 225 (зі стаціонарного) або 116 111 (з мобільного). Дзвінки безоплатні, анонімні, конфіденційні.
- Не дрібниці https://www.notrivia.com.ua — безпечний підлітковий простір, який надає безоплатні консультації онлайн в боті (але консультують психологи, не автоматизовані механізми).
- Лінія від благодійного фонду «Голоси дітей» https://voices.org.ua/mental-help-for-kids/ — телефонна лінія психологічної підтримки для дітей та батьків. Також можна записатись на очні консультації, якщо ваше місто є в переліку.
- Лінія запобігання самогубствам Lifeline Ukraine — 7333 (цілодобово).
- ГО «Фонд Маша» https://mashafund.org.ua — для жінок та дітей (м. Київ).
- Коло сім’ї https://k-s.org.ua — центр для дітей, молоді, майбутніх батьків, вагітних.
Радимо також прочитати: Як надати першу психологічну допомогу, якщо ви не психолог
Post Views: 28