Тоненькі смачні млинці – заслуга як самої господині, так і приладу, який вона використовує під час випічки. Це може бути не тільки спеціальна пательня, але й електрична млинниця.
Працювати з простою і безпечною технікою на кухні – це задоволення. Як вибрати потрібний варіант серед безлічі моделей, читайте далі.
Чому варто купити електромлинницю
Істотною перевагою приладу перед звичайними пательнями та газовою (електричною) плитою є скорочення часу на приготування смаколиків. Пристрій витрачає лічені хвилини для нагрівання, після чого гарантується швидке і рівномірне обсмажування.
Ще одна беззаперечна перевага приладів полягає у мобільності. Їх можна брати з собою на дачу, роботу, у подорож – всюди, де є підключення до електрики.
Особливості вибору млинниці для домашнього використання
Професійна техніка має хорошу продуктивність, але й вартість її відповідна. В домашніх умовах використовуються переважно побутові моделі. Вони також гідно виконують свою роботу, однак ціни на млинниці залежать від технічних характеристик.
Щоб купити якісний електричний прилад, слід звернути увагу на таке:
- Наявність міцного, не схильного до перегрівання корпусу, надійних ніжок і ручок з теплоізоляційного матеріалу. Додатковим плюсом буде відсік для мережевого шнура.
- Має бути робоча панель з антипригарним покриттям. Це полегшить роботу з тістом. Смажити млинці вийде навіть без додавання олії, вони не приставатимуть до поверхні. Крім того, догляд за виробом, який залишається після використання практично чистим, значно простіший.
- Опція контролю нагріву зробить так, щоб страва не пригоріла, виробники оснащують свої вироби регуляторами температури. Тому на більшості електричних приладів можна випікати як підсмажені до хрусткості, так і м’які, злегка підрум’янені млинці.
- Потужність. Для побутової техніки оптимальним є рівень у 800-1200 Вт.
Додатковим бонусом для майбутнього користувача стануть порційний черпак з рецептами приготування тіста.
Млинниці відкритого типу
За формою нагадують пательню. Мають нижній нагрівальний елемент. Дозволяють готувати класичні млинці.
Через відсутність обмежувальних бортів у жаровні діяти доведеться обережно, щоб не вилити тісто на пристрій. Розподіляти його потрібно, використовуючи лопатку з дерева. Її використовують і для перевертання тіста.
Прилади закритого типу
Схожі на пательню для приготування вафель. Тісто заливається на нижню стулку і накривається верхньою, пропікається одразу з обох сторін.
Наливати тісто потрібно у достатній кількості. Його надлишок розтечеться по корпусу при закритті приладу. За недостатньої кількості млинці матимуть нестандартну форму.
Апарати з заглибленнями
Виїмок може бути від однієї до шести. Їхня кількість впливає на діаметр смаколиків. Одночасне випікання кількох млинців прискорює завершення роботи.
Бортики затримують тісто, і воно не проливається. Терморегулятор допомагає стежити за процесом випікання.
Занурювальні прилади
Мають зручну ручку і опуклу поверхню. Нагріта пательня на кілька секунд занурюється у тісто, щоб воно налипло. Далі пристрій ставиться на підставку, де здійснюється випікання.