Експерти відзначають, що смартфони не володіють високою потужністю випромінювання, показник SAR (Specific Absorbtion Rate) більшості мобільних пристроїв знаходиться на рівні 0,5-1 Вт/кг, а норма становить 2 Вт/кг. Але дослідження, які проводилися на цю тему, неоднозначні.
Дослідники з Угорщини запросили для участі в експерименті 300 чоловіків, які протягом одного року носили в кишенях своїх штанів мобільний телефон. Результати експерименту показали, що за цей час кількість їх сперми зменшилася на третину. Але на такий показник також міг вплинути нездоровий спосіб життя, стрес і шкідливі звички.
Канадські вчені також провели експеримент, вивчаючи опромінення електромагнітними хвилями, тільки на лабораторних гризунах. Дослідження показало, що миші з часом втратили потяг один до одного.
Точної відповіді на те, чи може смартфон викликати еректильну дисфункцію у чоловіків немає, то можна убезпечити себе від розвитку цього захворювання, проходячи щороку обстеження в лікарні.
Сучасне життя складно уявити без мобільного телефону. З його допомогою ми спілкуємося з друзями та близькими, дізнаємося нову інформацію, оплачує рахунки, слухаємо музику і багато іншого. Цей гаджет істотно полегшує нам життя. Але не варто забувати про шкідливий вплив смартфона на організм.