Секрет молодості – домашній крем. Його ефект вас здивує

В нашій сім’ї усі жінки виглядають дуже молодо: мама з бабусею, як ровесниці! Усі кажуть – гарна генетика, але справа в сімейному натуральному кремі.

Одне з вічних питань, що хвилюють кращу половину людства, – чи можна продовжити молодість і зберегти красу до старості? Над секретами вічної молодості билися і стародавні знахарі, що створюють ексклюзивні зілля, і нинішня косметична індустрія, що працює на повну потужність і доступна для всіх. Питання в тому, чи можливо досягти дива, застосовуючи креми для лиця від зморшок?

Я називаю його омолоджуючим кремом, ним уже багато років користуються усі жінки в нашій сім’ї.

Забігаючи вперед, скажу, що мені сьогодні здається, що зморшки як явище, забули про моє обличчя три роки тому, коли я почала сама робити такий крем і користуватися ним. Їх кількість не збільшується!

Ось цей найпростіший рецепт.

Все, що вам потрібно, це:

  • 100 г вершків;
  • один сирий жовток з курячого яйця;
  • одна столова ложка рідкого меду (якщо рідкого немає, доведеться розтопити на водяній бані зацукровані);
  • чайна ложечка лимонного соку;
  • дві десертні ложечки хорошого кoньяку.

А далі все просто: змішайте гарненько всі компоненти і кожен день, а краще ввечері, наносьте на чисте, вимите обличчя.
Приблизно через годину змивайте теплою водою і після вже нічим не мастіть. Крем я зберігаю в скляній баночці в холодильнику (в дверцятах).

Все це доступно навіть пенсіонерам з маленькою пенсією. Я ніколи не задавалася питанням, що такого особливого в цьому кремі, в чому секрет такої ефективності. Мені це не треба, мені досить зовнішнього вигляду моєї мами і бабусі. І мого теж!

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook