А ви знали, що соляні пов’язки творять дива? Ось чому

Це не добре забутий метод лікування, а спеціально витравлений з пам'яті фармацевтичними компаніями в гонитві за наживою. Соляні ванни, промивання носа, протирання соляним розчином обличчя від зморшок, промивання пазух носа... Все це лікує звичайна сіль. Це все перевірено і працює!

Застосування соляних пов’язок.

  1. Кухонна сіль у водному розчині не більше 10 відсотків – активний сорбент. Вона витягує з хворого органу всі нечистоти. Але лікувальний ефект буде тільки в тому випадку, якщо пов’язка вакуумна, тобто гігроскопічна, що визначається якістю використовуваного для пов’язки матеріалу.
  2. Соляна пов’язка діє локально – тільки на хворий орган або на ділянку тіла. Вона захоплює всі хвороботворні бактерії: мікроби, віруси і органічні речовини.

Таким чином, під час дії пов’язки в тканинах хворого організму, відбувається оновлення рідини, очищення від патогенного фактора і, як правило, ліквідація патологічного процесу.

  1. Пов’язка з гіпертонічним розчином кухонної солі діє поступово. Лікувальний результат досягається протягом 7-10 днів, а іноді і більше.
  2. Використання розчину кухонної солі вимагає обережності. Скажімо, я б не радила застосовувати пов’язку з розчином концентрації понад 10 відсотків. У деяких випадках краще навіть 8-відсотковий розчин. (Розчин вам допоможе приготувати будь-який фармацевт).

Виникне питання: куди ж дивляться лікарі, якщо пов’язка з гіпертонічним розчином така ефективна, чому цей метод лікування не застосовується широко? Все дуже просто – лікарі знаходяться в полоні медикаментозного лікування. Фармацевтичні фірми пропонують все нові і нові і більш дорогі ліки. На жаль, медицина – це теж бізнес. Біда гіпертонічного розчину полягає в тому, що він занадто простий і дешевий. Тим часом, життя мене переконує в тому, що такі пов’язки – чудовий засіб в боротьбі з багатьма недугами.

Скажімо, при нежиті і головному болі, я накладаю кругову пов’язку на лоб і потилицю на ніч. Через годину-півтори нежить проходить, а до ранку зникає і головний біль. При будь-яких простудних захворюваннях застосовую пов’язки при перших же ознаках. А якщо все ж прогавила час і інфекція встигла проникнути в глотку і бронхи, то роблю одночасно повну пов’язку на голову і шию (з 3-4 шарів м’якого тонкого полотна) і на спину (з 2 шарів вологого і 2 шарів сухого рушника) зазвичай на всю ніч. Лікування видно після 4-5 процедур.

Кілька років тому до мене звернулася родичка. Її дочка страждала від гострих нападів холециститу. Протягом тижня я їй прикладала бавовняну пов’язку на хвору печінку. Складала рушник в 4 шари, змочувала в сольовому розчині і залишала на всю ніч.

Пов’язка на печінку накладається в межах: від початку лівої грудної залози до середини поперечної лінії живота, і в ширину – від грудини і лінії живота спереду до хребта ззаду. Бинтується щільно одним широким бинтом, тугіше – на животі. Через 10 годин пов’язка знімається і на ту ж ділянку на півгодини накладається гаряча грілка. Робиться це для того, щоб в результаті глибокого прогрівання розширити жовчні протоки для вільного проходження в кишечник зневодненої і згуслої жовчної маси. Грілка в цьому випадку обов’язкова. Що ж стосується дівчинки, то після того лікування пройшло чимало років, і вона на свою печінку не скаржиться.

Сольовий розчин можна використовувати тільки в пов’язці, але ні в якому разі не в компресі. Концентрація солі в розчині не повинна перевищувати 10%, але і не опускатися нижче 8%.

Пов’язка з розчином більшої концентрації може привести до руйнування капілярів в тканинах на ділянці накладення.

Дуже важливий вибір матеріалу для пов’язки. Він повинен бути гігроскопічний. Тобто легко промокаємо і без всяких залишків жиру, мазей, спирту, йоду. Неприпустимі вони і на шкірі, на яку накладається пов’язка.

Найкраще використовувати лляну і бавовняну тканину (рушник). Можна скористатися і марлею. Остання складається в 8 шарів. Будь-який інший із зазначених матеріалів – в 4 шари.

При накладенні пов’язки розчин повинен бути досить гарячим. Вичавлювати повязочний матеріал слід середньо, щоб він був не дуже сухим і не дуже вологим. На пов’язку нічого не накладати.

Прибинтувати її бинтом або прикріпити лейкопластирем – і все.

При різних легеневих хворобах (виключається при кровотечах з легень) пов’язку краще накладати на спину, але при цьому треба точно знати локалізацію процесу. Бинтувати грудну клітку досить щільно, але не здавлювати подих.

Живіт бинтувати якомога тугіше, бо за ніч пов’язка стає вільною і перестає діяти. Вранці, після зняття пов’язки, матеріал потрібно добре прополоскати в теплій воді.

Щоб пов’язка краще прилягала до спини, я на вологі її шари кладу між лопатками валик на хребет і бинтую його разом з пов’язкою.

Перед застосуванням будь-яких засобів народної медицини проконсультуйтеся з лікарем!

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook