Здоров'я та краса Народна медицина

Магнітні бурі у червні: прогноз за датами

Геомагнітні коливання, прогнозовані астрологами на червень, можуть серйозно вплинути на здоров’я всіх людей. Ось календар магнітних бурь у червні 2019. Будьте до них готовими!

Геомагнітні коливання, прогнозовані астрологами на червень, можуть серйозно вплинути на здоров’я всіх людей, не тільки тих, хто чутливий до “космічної” погоди. Під час спалахів на Сонці є ймовірність, що ви теж будете відчувати загальну слабкість організму, головний біль, втому, млявість, запаморочення, дратівливість. Крім того, в такі дні можуть загостритися хронічні захворювання.

Важливо розуміти, що для метеочутливих людей і тих, хто страждає гіпо- або гіпертонією, потрібно бути особливо уважними до свого здоров’я в дні магнітних бурь. Медики рекомендують тримати при собі всі необхідні ліки. Всім іншим, хто не чутливий до подібних явищ в природі, розслаблятися не варто. Щоб вберегти своє фізичне та психічне здоров’я від геомагнітних сплесків, варто знати графік цих коливань.

Коли будуть магнітні бурі і несприятливі дні в червні 2019 року визначають астрологи, щоб попередити метеозалежних людей.

Графік магнітних бурь на червень 2019 року

  • 8 червня — магнітні коливання середньої сили. У цей період ваше самопочуття може погіршитися. Серед симптомів ви можете помітити загальне нездужання, дратівливість і зниження працездатності.
  • 9 червня — в цей день очікується перша потужна магнітна буря літа. Запаморочення, загальна слабкість, підвищене емоційне напруження, — кілька симптомів, які можуть виникати навіть у не метеочутливих людей.
  • На наступний день, 10 червня, будуть відчуватися наслідки цього сплеску. Додайте до цього те, що цього числа також очікується магнітне коливання середньої сили, і ви зрозумієте, що складні завдання слід перенести на інший час.
  • 19 червня — очікується сильна магнітна буря.
  • 28-30 червня — магнітні коливання в 4-5 балів. Медики рекомендують метеозалежним людям поберегти здоров’я і весь час носити медикаменти з собою. Погіршення самопочуття може початися напередодні бурі, 27 червня.

Як зберегти здоров’я

У дні геомагнітних сплесків ваше самопочуття може різко погіршитися, тому лікарі рекомендують підготуватися до них заздалегідь.

Напередодні коливань і в дні безпосередніх магнітних бурь варто:

  • правильно харчуватися — краще, щоб у раціоні була тільки корисна їжа. Постарайтеся відмовитися від “шкідливостей”.
  • стежити за балансом рідини — у кожного з нас є своя добова норма споживання води. Влітку в спеку вона може збільшитися, тому зверніть увагу на цей факт.
  • відкладіть всі складні завдання на інший день — це допоможе вберегти емоційне здоров’я.
  • стежити за режимом сну — правильний і якісний сон є запорукою здоров’я, тому вам не варто засиджуватися за серіалами, або на вечірках допізна напередодні та в день геомагнітних сплесків.
  • тримати ліки під рукою — якщо у вас є якісь хронічні захворювання, у період бурь вони можуть загостритися, тому обов’язково тримайте біля себе всі необхідні медикаменти.

Джерело

Дата публікації: 05.06.2019 img Поділитися