8 речей, які робить чоловік для жінки, яку по-справжньому кохає

Чоловіки і жінки по-різному висловлюють свої почуття. Чоловіки зазвичай більш стримані у словах. Але їхні почуття можна зрозуміти за діями! Ось ці 8 речей роблять тільки ті чоловіки, які дійсно кохають...

1. Він уважно тебе слухає.

Зазвичай жінки — найкращі слухачі, ніж чоловіки. Просто чоловіки завжди зосереджуються тільки на те, що їм справді цікаво. Так що коли він не тільки чує тебе, але і проявляє увагу, розпитує і відповідає, можеш бути впевнена, що ти йому дуже подобаєшся.

2. Він не боїться йти на жертви.

Йти на особисті жертви набагато легше, коли ти робиш це заради того, кого любиш. Насправді для чоловіків нестерпна думка про те, що жінка, яка їм подобається, може бути нещасною — особливо, якщо він може на це вплинути.

Так що якщо він іде на жертви заради твого щастя, значить він показує тобі свою любов. Він буде завжди ставити тебе на перше місце, навіть якщо це означає змінити свої плани або вийти зі своєї зони комфорту.

3. Він не боїться бути вразливим.

Чоловіки бояться зробити щось, що можуть порахувати слабкістю. Але коли він любить, він не боїться, тому що довіряє своїй жінці.

4. Йому подобається, як ти виглядаєш навіть у свої найгірші дні.

Коли чоловік любить, він вважає свою жінку прекрасною навіть у піжамі, без макіяжу і зачіски. І так, навіть з ненависним прищиком на лобі.

5. Він пишається тобою і не боїться це показати.

Закоханий чоловік не соромиться сказати, що пишається тобою. Може ти прекрасна мама, успішний професіонал або добиваєшся інших своїх цілей, ти можеш бути впевнена, що закоханий чоловік не залишить це непоміченим. Він пишається цим, як своїми досягненнями, і буде говорити тобі про це. Його не буде лякати твій успіх.

6. Він захищає тебе.

Чоловіки від природи схильні захищати своє, тим більше, коли це улюблена жінка, щастя якої для нього важливіше всього. Якщо він бачить несправедливість або грубість в твою адресу, він не зможе пройти мимо.

7. Він свариться з тобою.

Він свариться, бо йому не все одно, тому що він хоче вирішити конфлікт. Але він вміє сваритись — без криків і образ. Він свариться, бо боїться тебе втратити.

8. Він шанобливо ставиться до твоєї сім’ї і друзів.

Якщо він знає, що для тебе хтось важливий, ця людина стане важливою і для нього. Причина проста: ти цінуєш свою сім’ю і друзів, а він не хоче зачепити твої почуття. Може йому хтось і не подобається з твоїх близьких, може він і не стане з ними найкращими друзями, але він точно буде шанобливо ставитися до них.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook