Сім'я Секрет успіху

8 речей, які потрібно зробити до 8 години ранку

Прокидаєтесь розбитими і відчуваєте себе втомленими? В душі одне бажання: лягти спати ще на кілька діб? Вам обов’язково потрібно дослухатись до наших порад!

1. Спіть 7+ годин на добу. Прокидайтеся до 8 ранку.
Давайте подивимося правді в очі – сон дуже важливий. Він необхідний нам так, як вода і їжа. Незважаючи на цей факт, мільйони людей не сплять стільки, скільки їм потрібно спати. В результаті, у них з’являється багато проблем.

Здоровий сон має такі плюси:

  1. Він дозволяє збільшити обсяг пам’яті.
  2. Він продовжує життя.
  3. Він сприяє тому, що в організмі набагато рідше виникають запальні процеси.
  4. Людина стає більш креативною.
  5. Він сприяє зниженню жирової маси і успішному нарощуванню м’язів (за допомогою ще і вправ).
  6. Він знижує рівень стресу.
  7. Він знижує залежність від стимуляторів (наприклад, від кофеїну).
  8. Він знижує ризик того, що людина потрапить в аварію.
  9. Він знижує ризик виникнення депресії.

2. Моліться і медитуйте для того, щоб мати достаток у всьому. Прокинувшись і повністю відпочивши, вам необхідно приділити час молитві і медитації. Вони є ключовими елементами, що дозволяють налаштувати ваш розум на позитивну хвилю. Те, на чому ви фокусуєтеся, ваш розум буде примножувати.

Люди – це магніти. Коли ви вдячні за те, що маєте, ви залучаєте ще більше позитиву, ще більше чогось хорошого в своє життя. Подяка заразна.

3. Фізичні навантаження. Якщо ви хочете бути серед щасливих, здорових і продуктивних людей, вам необхідно регулярно займатися фізичними вправами. Багато людей починають відвідувати спортзали з цією метою.

Ви можете робити те, що подобається вам. Головне – змусити своє тіло рухатися зранку. Доведено, що виконання вправ дозволяє знизити рівень депресії, тривоги і стресу. Фізкультура також взаємопов’язана і з тим, наскільки успішну кар’єру ви зможете побудувати.

4. Вживайте 30 грам протеїну. Дональд Лейман, професор університету штату Іллінойс, який вивчає харчування, рекомендує під час сніданку вживати 30 грамів протеїну. Майже те ж саме рекомендується робити в книзі «Досконале тіло за 4 години» Тіма Ферріса (Tim Ferriss). Він говорить про те, що необхідно вжити 30 грам протеїну протягом 30 хвилин після пробудження.

Їжа, багата на протеїн, дозволяє вам довше відчувати почуття ситості, оскільки вона повільніше перетравлюється шлунком. Протеїн підтримує рівень цукру в крові, у вас не з’являється раптове відчуття голоду.

5. Приймайте холодний душ. Тренер по саморозвитку Тоні Роббінс починає день з стрибка в холодний басейн. Навіщо він робить це?

Занурення в холодну воду сприяє як фізичному, так і психічному здоров’ю. Якщо ви будете регулярно приймати холодний душ, то в перспективі така процедура позитивно позначиться не тільки на вашій імунній, травній, лімфатичній та кровоносній системі, а й поліпшить якість вашого життя в цілому. Така процедура може прискорити процес схуднення, оскільки завдяки їй прискорюється процес метаболізму.

Крім цього, вранці корисно робити щось, що вас лякає. Ви знову відчуєте себе живими і вийдете зі своєї зони комфорту.

6. Слухайте або читайте корисний контент. Звичайні люди шукають розваги. Екстраординарні особистості роблять ставку на освіту та навчання. Найуспішніші люди в світі читають, принаймні, одну книжку на тиждень. Вони постійно чомусь навчаються.

Приділяйте хоча б 15-30 хвилин щоранку тому, щоб отримувати корисну інформацію або рекомендації, які допоможуть вам змінитися.

Через якийсь, досить тривалий період часу, ви прочитаєте сотні книг. У вас з’являться знання в різних галуззях. Ви будете думати і бачити світ інакшим. Ви зможете встановити більше взаємозв’язків між різними темами і аспектами.

7. Переглядайте свої цілі. Ваші цілі повинні бути записані і розсортовані по категоріях: довгострокові і короткострокові. Якщо ви будете приділяти кілька хвилин кожного дня для того, щоб переглядати свій список цілей і ідей, ви отримаєте свою перспективу на майбутнє. Таким чином, ваші мрії втіляться в життя.

8. Робіть принаймні один крок на шляху до досягнення ваших довгострокових цілей. Наша здатність приймати великі, серйозні рішення з часом в’яне. Чим більше рішень ви приймаєте, тим менш значущими вони стають і меншою стає ваша воля.

Джерело

Дата публікації: 10.04.2019 img Поділитися