Відпочинок Сім'я

Поїхати-побачити: де відпочити в Одеській області, крім Затоки. 6 найцікавіших місць

Через карантин найкращим варіантом для відпустки українців цьогоріч стануть українські курорти. Пропонуємо відвідати найцікавіші місця в Одеській області. Тут можна відпочити цікаво і недорого.

Відпочинок у Кароліно-Бугазі

КАРОЛИНО-БУГАЗ: цены на жилье и отдых в 2020 году

КАРОЛИНО-БУГАЗ: цены на жилье и отдых в 2020 году

 

сняти житло в Кароліно-Бугазі перша лінія

За шоколадною засмагою ми заїдемо в Кароліно-Бугаз. Пустельний курорт з кількома кущами та майже без затінків подарує вам шоколадний відтінок шкіри. Село розділене залізничним полотном на дві частини, але пляжі вражають простором. Єдиний мінус – велика кількість недобудов прямо біля пляжу. Але якщо дивитися не на стіни, а в бік горизонту, то велика ймовірність побачити в морі дельфінів. Торгових точок і сувенірних крамниць тут небагато, дитяча розважальна зона є лише в центральній частині. У Кароліно-Бугаз приїжджають на відпочинок з наметами, а за веселощами їдуть далі.

Відпочинок у Сергіївці

Сергіївка | Карта, мапа 🌍 | Одеська область — mistaUA

Відпочинок у Сергіївці 2018: огляд житла, пляжів і розваг | Факти ICTV

Відпочинок у Сергіївці 2018: огляд житла, пляжів і розваг | Факти ICTV

Розташована трохи південніше Сергіївка не гуде музикою, але повністю виправдовує статус морського курорту. Вода в морі прозора, пляжі широкі й тихі, повітря чисте. На ринку продають свіжовиловлених креветок та мідій. Гуляючи берегом, будьте готові, що далеко від центру ви цілком можете зустріти групу нудистів.

Крім відпочинку Сергіївка славиться тим, що тут можна поправити здоров’я, грязі Шаболатського лиману застосовуються в лікувальних цілях від різних хвороб. Можна заселитися в один з будиночків у місцевих, а лікування замовити в санаторії.

Відпочинок у Курортному, Лебедівці та Катранці

Відпочинок на Чорному морі в 2020 - Бази відпочинку, приватний ...

Лебедевка, Катранка, Курортное, - 9338797 - Кашалот

курорти Одеської області

Зовсім поруч є ще три курортних села, де можна поправити здоров’я. Село Курортне розташоване біля Шаболатського лиману. Проживання та харчування тут недорогі, в основному через те, що курорт тільки розвивається. Поруч, в Лебедівці, з білосніжним чистим пляжем межує дубовий ліс. Трохи глибше від берега – сосновий ліс. Якщо прогулятися вздовж мису, то можна зустріти поклади блакитної глини, подихати випарами лиману. Але на пляжах все максимально аскетично, без навісів і душових кабінок. Шанувальникам кемпінгу тут точно сподобається. Відразу за базою «Хвиля», за поворотом, можна жити в наметах безкоштовно, а трохи глибше в лісі розташувалася платний, обладнаний кемпінг-майданчик.

Трійцю завершує село Катранка, розташоване між двома озерами. Сюди їдуть як на мінерально-грязьовий курорт, оскільки лиман Шагани також широко відомий своїми цілющими властивостями. Звідси їдуть на екскурсії в Дунайський біосферний заповідник. На курорті ще відчувається відгомін радянської рекреації. Бази відпочинку перетерпіли максимум косметичний ремонт, банкоматів немає, Wi-Fi тільки в деяких закладах. Але природа все перекриває – можна засмагати біля моря, гуляти біля лиману та рибалить в озерах.

Відпочинок у Вилковому

Вилково

Українська Венеція – Вилково ласкаво запрошує на відпочинок ...

відпочинок на морі Одеса

Місто на воді в дельті Дунаю кілька століть назад уподобали старовіри, які живуть тут по цей день. Це чи не найзеленіший курорт Одеської області, вулицями тут плавають катери та човни. У будинках пахне яблуками, медом і вином. А ось купатися тут не радимо, тому що Дунай має сильну течію. Залишитися на кілька днів тут, звичайно можна, тим більше що місцеві здають недороге житло. Але в основному сюди приїжджають на екскурсію в Дунайський біосферний заповідник і за частуваннями.

Дата публікації: 01.07.2020 img Поділитися