Сім'я Стосунки

7 речей, які чоловіки хочуть від стосунків

У будь-якому жіночому журналі можна знайти масу статей про те, чого ж хочуть жінки, але загадкою все ж таки залишається те, чого жадають чоловіки. Пора вже розкрити всі карти та дізнатися, чого так сильно хочуть чоловіки від своєї жінки…

1. Відчувати себе твоїм героєм

Ми не хочемо бути звичайними Кларками Кентами, нам треба відчувати себе справжніми Суперменами. Ми хочемо, щоб кохані жінки вірили, що ми вміємо літати та ловити кулі. Ми хочемо постійно носити вас на руках і готові показати це всьому світу. Якщо жінки дозволяють нам відчувати себе непереможними, ми даємо їм відчувати себе найпрекраснішими на планеті.

2. Підтримка

Ми вплутуємося у різні ситуації не тому, що ми погані хлопці, а тільки через те, що у нас допитливий розум і слабка концентрація уваги. Тому нас треба любити в будь-якому випадку і постійно про це нагадувати, навіть коли ми забуваємо, що ми вже дорослі. Безумовна підтримка від жінки – це те, що перетворює маленького хлопчика в сильного чоловіка. Ми будемо прагнути стати кращими тільки в тому випадку, якщо ви будете приймати нас такими, якими ми є.

3. Прибрати всі недомовки

Багато жінок не розкривають перед своїми чоловіками всі карти й не показують свої почуття через страх. Щоразу, коли ви щось недоговорюєте, ви будуєте стіни в наших з вами стосунках, ви не даєте нам можливості дізнатися про вас правду. А всі пари повинні рости та ставати сильнішими, долаючи негаразди разом. Ні, ми не хочемо, щоб у вас не припинявся словесний понос, але ми щиро бажаємо пізнати ваш внутрішній світ.

4. Приголомшливий sекс

Це не просто хороший sекс, це унікальне поєднання із кимось, про кого мрієш в душі або заради кого відпрошуєшся з роботи під виглядом хвороби, щоб весь день провести в ліжку, займаючись коханням. Це такий зв’язок, який не може існувати ні з ким іншим.

5. Пітніти

Для нас немає нічого sексуальнішого, ніж займатися спортом разом з нашою коханою. Нам подобається дивитися, як ви потієте і працюєте над своїм тілом разом з нами. Це дуже sексуально.

6. Комунікація

Ми не розуміємо натяків і хочемо, щоб ви говорили прямо. Конкретна ясність у стосунках – саме те, що нам потрібно. Нам потрібна зрозуміла інструкція про те, чого ви від нас хочете. Без найпростішої комунікації стосунки будуть побудовані на піску і нічого не варті.

7. Мати своє власне життя

Так, ми дуже цього хочемо, але цього вам не скаже жоден чоловік, тому що говорити таке дуже складно. Це не означає, що ми не хочемо, щоб і у вас були свої друзі та хобі. Звичайно, ми хочемо підтримувати вас у всіх починаннях і бути частиною важливих для вас речей, але ми також хочемо, щоб ви зберігали свою індивідуальність.

За матеріалами

Дата публікації: 09.07.2020 img Поділитися