Сім'я Стосунки

Якщо це правильні стосунки, у вас не буде виникати сумнівів

Ваша любов – це благословення, а не тягар. Стосунки мають приносити задоволення, а не навпаки… Задумайтеся!

Якщо це правильні стосунки, вам не буде здаватися, що ви турбуєте людину своїми повідомленнями або дзвінками. Це буде природно. Це буде цікаво, взаємно і весело. Якщо ви годинами чекаєте відповіді і отримуєте повідомлення з короткими фразами, то це неправильно. Щоби вам не розповідали, процес спілкування між вами не повинен бути настільки складним – ні на початку, ні в середині, ні в кінці відносин.

Якщо це правильні стосунки, у вас не буде тижневих перерв у зустрічах, тому що ви обидва будете докладати зусиль, щоб якомога швидше зустрітися, провести більше часу разом. Вам обом хочеться стати частиною життя один одного. Вам обом хочеться продовжувати будувати відносини і пізнавати один одного.У вас не виникатиме відчуття, що ви турбуєте один одного. Ви будете із задоволенням будувати спільні плани і відпочивати разом.

Якщо це правильно, ви не будете відчувати нерішучість, коли вам захочеться протягнути йому руку або запитати його про те, як пройшов його день.

Вам не доведеться двічі думати перед тим, як відправити йому повідомлення. Вам не здаватиметься, що необхідно фільтрувати все, що ви говорите або робите. Вам не здаватиметься, що ви не можете поділитися з ним тим, що вас радує або мучить, тому що йому дійсно буде важливо все, що стосується вас.

Якщо це правильні відносини, вам не здасться, що він вмирає з нудьги.

Якщо ви будете просто базікати про все годинами, тому що ви, навпаки, відчуєте, що він насолоджується кожною хвилиною, проведеної разом. Так само, як і ви самі. Ви будете разом будувати плани і втілювати їх в реальність.

І це будуть не просто слова, сказані зопалу . Це не буде близькість, після якої ви почнете віддалятись. Ваші відносини будуть розвиватися природним чином. Це буде постійне, послідовне зростання, яке з плином часу буде тільки посилюватися.

Ваша присутність не повинна викликати роздратування. На ваш інтерес не повинні відповідати байдужістю. Час, який витрачається на вас, не повинен мати ліміту.

Ви не повинні стримувати себе і свої почуття. Ви не повинні думати двічі, перш ніж написати або зателефонувати. Ви не повинні відчувати себе небажаною.

Ваша любов – це благословення, а не тягар

Спілкування з вами має бути не роботою, а тим, що приносить задоволення. Ви більш ніж хороші, і поруч з правильною людиною ви відчуєте, що він просто не може насититися вами.

 

Дата публікації: 18.11.2020 img Поділитися