Кухня Поради

7 несподіваних продуктів, які можна зберігати в морозильнику

Дбайливі господині обов’язково запасаються продуктами. Причому в цьому списку не тільки крупи, макарони, чай, а й зелень, фрукти, овочі. Останні продукти зазвичай відправляються в морозильну камеру нарізаними і розкладеними по герметичним пакетам. А чи знаєте ви, що заморожувати можна не тільки зелень, фрукти і овочі?

19.05.2020 11:12

У морозильній камері прекрасно збережеться:

Молоко

Розлийте його по пластиковими контейнерами, але не доверху (рідина при заморожуванні розширюється) і відправте в морозилку. Коли знадобиться, слід розморозити і пити.

Сирі яйця

Заморожують їх без шкаралупи та потрібними вам порціями. Оскільки при цьому яєчна маса теж розширюється, помістіть її в контейнери або пакети з герметичною застібкою, але не наповнюючи їх до кінця.

Запам’ятайте, а краще запишіть, коли поклали яйця в морозилку. Термін зберігання у них в такому випадку складе від кількох місяців до року.

Приготоване м’ясо

Цей продукт теж можна довго зберігати в морозильній камері, помістивши його в герметичний контейнер або загорнувши в харчову плівку.

Соуси

Розлийте їх в невеликі контейнери з кришкою, не заповнюючи доверху – соуси теж мають властивість розширюватися при заморожуванні.

Чіпси

У герметичному пакеті цей продукт може зберігатися в заморожуванні два місяці. При цьому чіпси стають ще більш хрусткими, і перед вживанням їх не потрібно розморожувати.

Торти і пироги

Дані продукти стануть тільки ще соковитіше і смачніше після того, як проведуть 24 години в морозилці. Втім, і через три доби вони гірше не стають.

Хлібобулочні вироби

Можна зберігати в морозильній камері від чотирьох місяців до півроку. Розморожується хліб при кімнатній температурі або за допомогою мікрохвильової печі. Правда, в останньому випадку його потрібно з’їсти швидше, інакше – затвердіє.