Здоров'я та краса Народна медицина

7 лікувальних властивостей дігтярного мила: забудьте про лупу, грибок та молочницю

Цим засобом користувалися ще наші прабабусі. В його складі немає ні барвників, ні консервантів, ні навіть парфумерного запаху. Обов’язково збережіть собі, щоб не загубити!

Березовий дьоготь має велику кількість корисних властивостей для організму людини. Сучасне дігтярне мило містить лише 10% дьогтю, але цього достатньо. Крім нього в милі містяться інші речовини, фітонциди, смоли та органічні кислоти, які сприятливо діють на шкіру та її додатки.

Знімає запалення

Мило з дьогтем знімає запалення на шкірі, підсушує й загоює прищі.

Позбавляє лупи

Дігтярне мило загоює пошкоджену шкіру голови та позбавляє від лупи. Також, воно запобігає та лікує надмірне випадіння волосся.

Допомагає при дерматологічних захворюваннях

Мило має антисептичні та регенеруючі властивості. Завдяки цьому допомагає при екземі, дерматиті, себореї та псоріазі.

Позбавляє від молочниці та різних бактерій

Дігтярне мило дуже ефективне від молочниці, вірусів та різних бактерій. Тому його доцільно використовувати для інтимної гігієни.

Хороший антисептик

Мило має антисептичну дію, завдяки цьому його застосовують для обробки ран, щоб продезінфікувати пошкоджені тканини та прискорити загоєння.

Захищає від поту

Дігтярне мило нормалізує потовиділення в проблемних ділянках та позбавляє від неприємного запаху.

Має протигробкову дію

Мило з дьогтем має протигрибкову дію. Мийте цим засобом ноги часто та робіть з нього маски й грибок вас більше не турбуватиме.

Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров’я! Перш ніж застосовувати будь-які методи лікування, проконсультуйтеся з лікарем!

Дата публікації: 17.01.2020 img Поділитися