Здоров'я та краса Краса

Чим пахне жінка або Як правильно вибирати жіночий парфум

У кожної жінки є свої індивідуальні вподобання. Саме керуючись ними вони підбирають для себе аромат. Але не у всіх випадках обраний парфум стовідсотково відповідає темпераменту і зовнішності жінки.

Для весняного типу на складну парфумерну композицію з дуже важким ароматом має бути табу. Адже весна – це ніжність, чарівність і легкість. Тому краще купувати парфумерію ту, в якій переважають квіткові ноти. Терпкі нотки свіжості або легкий, злегка солодкуватий запах так само добре підійде весняним жінкам. Злегка вловимий аромат додасть романтичним натурам особливу принадність і підкреслить чистоту образу.

Всі люди завжди чекають з нетерпінням сонячних літніх днів. У літню пору природа просто пахне різноманіттям фарб. Саме таким і повинен бути парфум для жінок літнього типу зовнішності. Туалетна вода і парфули покликані підкреслювати розкішну жіночність, надавати таємничість і загадковість образу. Елегантність троянди, солодкі ноти ванілі і інші квіткові есенції доповнять образ найкраще. Хоча стилісти рекомендують бути обережними з екзотичними ароматами – тільки до вечірнього вбрання пару крапель, бо такий парфум для повсякденного використання жінкам літнього типу не підходить.

Осінь – це врожайна пора, тому і духи повинні своїм ароматом передавати багатство нашої природи. Особливо ефектними будуть теплі аромати, які обволікають загадкою і таємницею. Саме тому осіннім жінкам підійдуть глибокі і насичені аромати, з присутністю пряних ноток мускусу або сандалового дерева. Фахівці вважають, що жінкам осіннього типу пощастило, їм підходять всі чуттєві запахи, які надають шарм і особливу вишуканість.

Спекотні східні аромати допоможуть пом’якшити зимовий тип зовнішності. Парфуми можна вибирати навіть з досить глибоким запахом, це тільки посилить враження. Зимові жінки несуть у собі якусь містику та загадку. Тому на цій особливості повинні акцентувати увагу навіть парфуми.