Здоров'я та краса Краса

7 антитрендових прикрас, про які у 2022 році краще забути

Прикраси – важлива частина образу, яка здатна зробити його сучасним та стильним чи навпаки – все зіпсувати. Якого б стилю ви не дотримувались, відстежувати тренди в ювелірній моді необхідно. Знання нових тенденцій допомагає вчасно відмовлятися від старомодних деталей та завжди виглядати бездоганно та елегантно. Ці 7 прикрас у 2022 році поповнили список антитрендів.

1 Широкі перстні із золота

Широкое кольцо "Плутон" в серебре 112143

Можливо таке колечко вже є у вашій скриньці, адже мами та бабусі носили саме такі. Якщо прикраса дорога вам як пам’ять, нехай лежить далі і чекає свого часу, але поки що в моду подібні речі не повернулися.

Широкі закруглені моделі кілець колись були в топі, вони впадали у вічі і демонстрували статус володарки. Дуже часто вони були обручками. Але сучасні тенденції такі, що на піку популярності елегантність, нетривіальність та мінімалізм. Крім того, величезні прикраси давно не асоціюються із статком, а жовте золото в принципі здає позиції. Так що, якщо ви не хочете візуально додати собі років, зробити руки менш витонченими, відмовтеся від таких кілець в образі.

2 Комплекти

Комплекти прикрас | Tusso BARCELONA

По-перше, старе правило, що золото та срібло разом не носять, застаріло. А ось комплекти з одного металу з камінням вже не актуальні. Можна скільки завгодно вважати комплекти з прикрас класикою, але вони безнадійно старять.

Тепер загальним може бути щось одне – стиль, колір, метал, та не всі разом. Дизайн прикрас має бути сучасним. Звичайно це не означає, що потрібно позбутися комплектів із золота, якщо вони у вас є. Просто розділіть їх на частини та комбінуйте з іншими прикрасами.

3 Пусети

Сережки пусети: що це таке, як їх носити і чим відрізняються від гвіздків

Ці сережки в моду ввів Діор, пусети миттю стали неймовірно популярними. Практично всі ноунейми відразу підхопили цей тренд і всі підряд одягли пусети. Не дивно, що дуже швидко вони набридли навіть найвідданішим шанувальницям.

Подвійні пусети давно вже не відносяться до ультрамодних, а цього року їх взагалі пропонують прибрати до архіву. Невеликі сережки з камінням у лаконічному стилі виглядають більш виграшно.

4 Шарм-браслети

ROZETKA | Женский браслет Primo Sharm в стиле пандора Purple Primo розовый,  серебряный, фиолетовый. Цена, купить Женский браслет Primo Sharm в стиле  пандора Purple Primo розовый, серебряный, фиолетовый в Киеве, Харькове,  Днепре,

Мода на браслети з підвісками-шармами також недавно захопила мільйони жінок. Але вже минулого року їх скинули з п’єдесталу, а в сезоні 2022 року вони стають синонімом несмаку. Складати оригінальні композиції, звичайно, було цікаво і навіть романтично. Але в цьому, безумовно, є щось від підліткового захоплення фенечками. Шарми та мода на мінімалізм виявилися несумісними.

5 Монетки

Подвески монетки тренд сезона позолоченная цепочка и монеты. Украшение на  шею. Позолоченная бижутерия | Photo and video, Instagram photo, Chain  necklace

Пік популярності прикрас із монетками припав на початок десятих. Але вже тоді стилісти пророкували їм недовге століття через дивність і недоречність у більшості стилів. Якщо в бохо вбраннях такі речі ще якось виглядали доречно, то у повсякденних відддавали циганщиною. Мода на монети навряд чи повернеться, тому краще обміняти їх або прибрати подалі, якщо невелика цінність.

6 Бурштин

Бурштин для жінок

Ще минулого року було оголошено, що бурштин не найактуальніший камінь, а у 2022 році ця думка стилістів зміцнилася. Як не крути, в бурштині є щось, але одразу згадується радянська стилістика. Не дивно, що візуально такі прикраси лише додають віку, навіть наймолодшим леді. Якщо хочеться виглядати помітно, краще підберіть речі з фіанітами кольорового типу. Вони виглядають легше і витонченіше.

7 Сережки-пензлі

ROZETKA | Сережки-пензлики Блиск шовку DiaDemaGrand Золотий з синім  (111765-8-17). Ціна, купити Сережки-пензлики Блиск шовку DiaDemaGrand  Золотий з синім (111765-8-17) в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі,  Львові. Сережки-пензлики Блиск шовку ...

Дуже пікантні моделі, які ще недавно били усі рекорди за популярністю. Але сьогодні ці ефектні кисті не додадуть вам ні стилю, ні елегантності. Це виглядає занадтоьнесучасно. Якщо вам неодмінно потрібно щось рівноцінне на заміну, не поспішайте купувати сережки-пір’я. Вони також учорашній день. Краще віддати перевагу нестандартним формам, виразним каменям, підвіскам з металу.

Не варто позбавлятися прикрас, якщо вони вам подобаються, нехай вони лежать і чекають свого часу. Адже мода часто змінюється і час цих моделей ще може настати.

Дата публікації: 21.02.2022 img Поділитися