Діти Сім'я

6 книжок, які не залишать малюків байдужими до читання

Усі батьки замислюються над тим, як відтягти дитину від планшета і зацікавити книжкою. Записуйте!

Після цих книг малюки читатимуть із задоволенням та самостійно. Деякі зі згаданих книжок вже зняті з продажу, тому це чудовий привід записати своє чадо у бібліотеку.

Дивовижна подорож кролика Едварда

Кейт ДіКамілло

Якось бабуся Пелегрина подарувала онучці Абілін дивного іграшкового кролика на ім’я Едвард Тюлейн. Його зробили з найтоншої порцеляни, у нього був цілий гардероб вишуканих шовкових костюмчиків і навіть золотий годинник на ланцюжку. Абілін обожнювала свого кролика, цілувала його, наряджала і щоранку заводила його годинники. А кролик нікого, крім себе, не любив. Якось Абілін із батьками вирушила в морську подорож, і кролик Едвард, впавши за борт, опинився на самому дні океану. Старий рибалка виловив його, приніс дружині. Потім кролик потрапляв у руки різних людей – добрих і злих, шляхетних і підступних. На частку Едварда випало безліч випробувань, але чим важче йому доводилося, тим швидше м’якшало його черстве серце: він навчався відповідати любов’ю на любов.


Друзі незрадливі

Упорядник – Оксана Думанська

«Друзі незрадливі» – збірка творів-переможців конкурсу «Мі-мі-мі. Наші улюбленці», який проводив Форум Видавців у Львові. Під цією обкладинкою – оповідки-бувальщини від різних авторів, що не пошкодували часу і натхнення розповісти про своїх друзів незрадливих. Коти і пси, їжаки і рибки, пташки і гризуни, і навіть рослина стали головними персонажами, заслуживши таку честь своєю любов’ю.

Всім, хто збирається завести домашнього улюбленця, обов’язково прочитайте.

Комплект книг Мартіна Содомки

Содомка Мартін

«Як змайструвати автомобіль» – історія двох друзів, пацючка Арні і горобця Зила, які надумали змайструвати автомобіль. До них приєднався жабун Крістіан, який вміє роздобувати все необхідне, тож можна весело братися до роботи. Наші герої живуть на околиці, поблизу старих дворів, майстерень і великого звалища. У такому середовищі меткий розум і гострий язик їм аж ніяк не зашкодять. Читаючи цю історію, сповнену пригод і труднощів, ви зрозумієте, як влаштований автомобіль і як він функціонує. Ви зможете дізнатися, як працюють двигун, зчеплення, гальма, а також – чимало цікавого.

У книжці «Як змайструвати літак» – друзі-нерозлийвода горобець Зила і пацюк Арні вирішили змайструвати літак, аби полетіти в мандри. Це завдання не з простих, як зрештою, і сконструювати автомобіль. Але ж і це їм торік вдалося! Читачі книжки не лише довідаються, з яких деталей літак складається і як ним керувати, що таке підйомна сила і що потрібно для доброго польоту, але й пізнають цінність справжньої дружби.

Людвігові Хитрому – ура, ура, ура!

Ян Улоф Екгольм

Чи знаєте ви Ларсонів? Мова йде про хитрих Ларсонів, що мешкають у норі – про найбільшу, найхитрішу лисячу родину в цілому лісі, що складається з тата, мами та чотирнадцяти лисенят. Наймолодший з них – Людвіг Чотирнадцятий. Саме про нього ця історія…

Чудеса світу. Чудеса України. Пізнаємо світ разом

В. Г. Біляєва

У цій книжці юні читачі дізнаються про дивовижні давні та сучасні пам’ятки архітектури збудовані людством протягом своєї історії, що відносять до давніх і сучасних чудес світу. В Україні також безліч стародавніх пам’ятників, заповідників, церков, яким можна пишатися та демонструвати усьому світові. Про сім кращих із них ви можете дізнатися із цієї книжки.

Карлик Ніс

Вільгельм Гауфф

Казки Гауфа цікаві не лише дітям, а й дорослим. Адже його казкові персонажі часом такі схожі на нас самих, наших друзів і недоброзичливців, тут споконвічна боротьба добра і зла – перш за все у площині людських стосунків. Тому вони житимуть далі – століття за століттями. Бо змінюються часи, а казки залишаються у вічності.

Дата публікації: 04.11.2020 img Поділитися