Здоров'я та краса Краса

5 видів масажу, які розгладжують зморшки

Одним з ефективних способів зняти напругу з м’язів обличчя, прибрати набряки, а також зробити зморшки менш помітними, є масаж. Ось найбільш популярні техніки…

Класичний масаж

Підходить як молоденьким дівчатам, так і жінкам в зрілому віці. Правда, косметологи кажуть, що краще починати робити масаж якомога раніше, щоб природний процес старіння настав пізніше.

Складається такий масаж з декількох вправ. Щоб контролювати правильність, можна робити масаж перед дзеркалом.

Японський масаж

Європейців завжди дивує, чому японки виглядають так молодо? Багато в чому своєму прекрасному зовнішньому вигляду вони зобов’язані масажу. Цікаво те, що достатньо трьох хвилин в день, щоб виглядати молодо. При японському масажі треба акуратно пальцями проходити по масажних лініях. Повторювати все по три рази.

Китайський масаж

Мешканки Піднебесної також відрізняються моложавим видом. Вони регулярно роблять масаж, що складається всього з чотирьох вправ. Кількість повторів – 10. Цього цілком достатньо, щоб шкіра якомога довше залишалася молодою і свіжою.

Найголовніше вправа – це натиснення на кінчики скронею двома пальцями.

Далі треба натискати на точки над бровами. Спочатку у напрямку до скронь, а потім від скронь.

Від носогубних складок можна позбутися, натискаючи на впадинки біля носа середнім і вказівним пальцями. Регулярний масаж цих точок допоможе зробити складки менш помітними. Якщо почати виконувати китайський масаж раніше, ще до того, як складки з’явилися, то вони з’являться набагато пізніше.

Два вказівні пальці треба покласти на область губ: один вгору, а інший вниз. Пальці повинні бути розташовані паралельно підлозі. Так не тільки розслабляться м’язи губ, але і весь організм.

Масаж за допомогою звичайної ложки

Звичайна ложка також ефективно бореться зі зморшками. Крім ложки, знадобиться відвар лікарських трав і олія. Ложкою слід водити чітко по масажних лініях. Для масажу треба спочатку опустити ложку в холодний відвар з лікарськими травами. Для інших ділянок шкіри ложку найкраще підігріти і змастити олією.

 

Дата публікації: 15.07.2020 img Поділитися