Сім'я Стосунки

5 речей, які не можна прощати чоловікові, тому що вони «аукнуться» тобі в майбутньому

Жалість, одне з найнебезпечніших почуттів, які руйнують стосунки. Шкодуючи кохану людину і прощаючи їй все, жінка не тільки втрачає себе як особистість, але і не дає чоловікові вирости і подолати власні погані нахили.

Любов – це, перш за все повага, а не нескінченне всепрощення. Є речі, які не можна прощати, і кожна гідна жінка повинна це розуміти.

1. Побиття

Так вже передбачено природою, що чоловіки мають більшу фізичну силу, ніж жінки. Але сила їм дана не для того щоб, бити слабких, а захищати їх.

Якщо чоловік або хлопець почав піднімати руку, значить, він втратив до жінки повагу і інтерес. Сказати вголос він цього не може, тому вихлюпує свої емоції діями, за допомогою рукоприкладства.

Також часто бажання вдарити виникає у чоловіків успішних леді, особливо, якщо так звана сильна стать, власних вершин не досягла. Б’ючи дружину, він не тільки самостверджується, але і повідомляє світу, що як і раніше король, враховуючи, що має право підім’яти під себе всіма шановану особистість.

Якщо ви думаєте, що невеликі синці можна потерпіти, то знайде – з часом вони переростуть в переломи, тому що бажання принизити у чоловіка не зникне.

2. Синдром «альфонса»

Стати магнатом може не кожен чоловік, але забезпечити хоча б мінімальні потреби сім’ї, він зобов’язаний. Якщо чоловік живе за рахунок дружини, більш того, навіть не намагається отримати власні кошти хоча б для підвищення самоповаги, він альфонс.

Слабкий чоловік – це баласт, тому що його подяка тільки видимість, в реальності ж він свою дружину ненавидить, бо відчуває себе слабким.

Складніше ситуація, коли гроші жінки, зароблені з працею, чоловік витрачає на особисті потреби, а не на поліпшення сімейного гнізда. Купуючи подарунки іншим жінкам, граючи в карти, а також зловживаючи спиртними напоями, він висловлює свою ненависть до дружини, яка в його очах завдяки своєму успіху, принижує його самого.

3. Приниження досягнень і жіночої гідності

Люблячий чоловік радіє навіть маленькій перемозі, заздрісний ж намагається навіть великий тріумф звести до випадковості. Якщо чоловік постійно принижує всі досягнення жінки, більш того переконує її в тому, що успіх не її заслуга, про любов уже не йдеться.

Згодом, з такими-то напуттям дружина перестане вірити в себе і закриється, ніж дасть привід для нових принижень, вже до її нездатності до звершень.

Чреваті наслідками і постійні образи, особливо в присутності сторонніх. Якщо хлопець незадоволений зовнішністю або рисами характеру дівчини, простіше піти і знайти іншого, який буде цінувати те, що має, а не третирувати за те, що знайти не зміг.

Ображаючи свою супутницю, так званий «мачо» ганьбить не її, а себе, тому що, принижуючи інших, публічно проявляє свою неспроможність і слабкість.

4. Відсутність підтримки

Сімейний союз спочатку передбачає подолання всіх перешкод разом. Пара обіцяє бути один з одним і в горі, і в радості. Якщо хлопець розділяє тільки успіх і ретирується при будь-яких труднощах, він слабкий.

Добре, якщо у жінки є друзі або гроші, але ж бувають же і екстрені ситуації, коли допоміжні засоби просто не доступні. Приступ апендициту на курорті, напад собаки на вулиці, колектори та інші напасті жінці доведеться вирішувати самій, а де ж буде її захисник?

Навіщо він тоді потрібен?

5. Нехтування дітьми

Діти – це не тільки продовження роду, але і слабкі істоти, які потребують любові, підтримки та уваги. Якщо чоловік не готовий приділяти їм час, а також виділяти кошти на їх утримання, краще його відпустити.

Байдужість або жорстокість батька сформує у дітей масу комплексів, від невпевненості в собі, до ненависті до світу. Чи хоче мати спостерігати, як її вже дорослі діти котяться вниз і повторюють модель поведінки батька в своїх сім’ях?

За матеріалами

Дата публікації: 13.01.2021 img Поділитися