Сім'я Стосунки

5 повідомлень, які буде відправляти закоханий чоловік

Якщо ваш чоловік дійсно закоханий в вас, то ви помітите, що час від часу він буде надсилати вам повідомлення певного змісту. І ось які це повідомлення:

1. «Як ти?» Або «Як ти себе почуваєш?»

Якщо чоловік пише вам таке повідомлення, значить йому дійсно цікаво знати, як ви себе почуваєте і взагалі це означає, що його цікавить ваше життя, а це дуже хороший знак. Знак того, що чоловік явно до вас небайдужий, особливо, якщо таке повідомлення він надсилає вам досить часто і навіть в розпал робочого дня. Значить йому це дійсно важливо.

2. «Я думаю про тебе» або «Я думав про тебе весь день»

Звичайно, ви усміхнетеся, прочитавши таке зворушливе і в той же час романтичне і навіть трохи інтимне повідомлення, а саме цього і хотів ваш чоловік. Він хотів, щоб ви усміхалися і знали, що він дійсно про вас думає і зовсім не боїться вам в цьому зізнатися, а навіть навпаки – хоче це зробити. Адже він знає, як вам буде приємно таке почути, а особливо від людини, про яку ви теж думаєте і яка вам подобається.

3. «Прости, що не зміг відповісти тобі тоді, я дійсно був зайнятий»

Так, часто чоловіки не особливо обтяжують себе вибаченями перед дівчиною за те, що не змогли їй вчасно відповісти, але тільки якщо це не закоханий чоловік. Адже якщо ви вже зайняли його серце і думки, то він буде вибачатися перед вами і буде робити це щиро, адже йому дійсно важливо, що ви про нього подумаєте. І так, він дуже боїться образити і втратити вас.

4. «Це нагадало мені про тебе»

У кожної закоханої пари є свої, зрозумілі лише їм обом слова або умовні фрази, жарти і місця, де вони найчастіше люблять проводити час, пісні або танці, пов’язані з тільки їм двом відомими подіями і тому ваш чоловік може надіслати вам повідомлення, де йдеться про те, що щось з цього нагадало йому про вас. Ну хіба це не любов? Адже це так зворушливо і мило, а ще це означає, що всі ці речі дуже важливі для нього і він дійсно про них пам’ятає.

5. «Я хочу тебе побачити. Коли ми можемо зустрітися?»

Це, напевно, одне з найприємніших повідомлень, яке ваш чоловік може вам відправити. Адже це означає, що він більше не може чекати і вже так скучив за вами, що хоче швидше побачитися і якомога раніше зустрітися з вами. А що може бути краще, ніж почути або отримати таке повідомлення від свого коханого чоловіка?

Якщо ваш чоловік надсилає вам такі повідомлення, то можете навіть не сумніватися – він дійсно закоханий в вас і це прекрасно! Любіть і бережіть один одного, удачі!

Вікторія Кірста

Дата публікації: 25.10.2021 img Поділитися