Десять причин розірвати стосунки, навіть якщо ви ще кохаєте

Чоловік, який вас не цінує і не кохає, краде у вас життя. Те життя, про яке ви завжди мріяли. У деяких випадках піти - це найкраще, що ви можете зробити.

У цю пастку потрапляє багато жінок: ви зустрічаєтеся, прощаєте йому, працюєте над стосунками, а у відповідь – тиша. Прикро, що не можете змінити ситуацію, але і піти також ніяк не наважуєтеся. Звичайно, якщо хочете мучити себе все життя і впиватися власними стражданнями, можете продовжувати «метати бісер» до нескінченності. Але навіщо? У чому сенс такого самокатування?

Річ у тому, що, коли вже все сказано і зроблено (можливе і неможливе) залишається одне – рухатися далі. Ось чому піти від того, хто вас не любить, це найкраще, що ви можете зробити.

Отже, як зрозуміти, що настав «час Х» і пора піти від того, хто вас не любить?

1. Ви стільки сил витратили, намагаючись достукатися, і все – марно.

Що ви тільки не робили, чим тільки не жертвували, – немов б’єтеся об стінку. Ваші старання не тільки не оцінили, а навіть не помітили. Проблема навіть не в тому, що ви просто втомилися працювати над стосунками, а в тому, що партнер не намагається зробити хоч крок назустріч. Всьому є своя межа, і вам вирішувати – продовжувати цю безглузду боротьбу, або жити далі і бути щасливими.

2. Ви дійсно заслуговуєте кращого.

Сьогодні вам здається, що такого розумного, милого, веселого і чарівного чоловіка вам вже ніколи не зустріти. Не кажучи вже про те, що ви нікого не зможете полюбити так гаряче і щиро. Повірте, ви сильно помиляєтеся. Таких особливих хлопців – більш ніж достатньо навколо. Вони є, але ви їх не зустрінете, поки не розірве стосунки з тим, хто вас не любить.

3. Ви втрачаєте купу можливостей, поки перебуваєте у хворих стосунках.

Якщо сподіваєтеся на те, що в один день у вашому житті з’явиться дійсно гідна людина, і ви нарешті позбудетеся від поганого хлопця, то даремно. Тому що так це не працює. Річ у тому, що для того, щоб впустити у своє життя щось нове – спочатку слід позбутися старого. А старе – це прихильність до людини, яка вам не підходить, звичка, інертність. Все це – непереборні перешкоди для нових стосунків і любові. Як би не було боляче, наберіться сміливості зізнатися собі в тому, що вас не люблять. А так, чорт візьми, не повинно бути!

4. Це забирає у вас енергію.

Ви заспокоюєте себе тим, що в принципі ситуація – не така вже й драматична. Так, це не та любов і не ті стосунки, про які мріяли, але ви ж не сваритеся або щось в цьому роді. Але тоді чому у вас всередині все вирує, а ви час від часу – буквально вибухає? Від себе не втечеш: як глибоко б не заганяли почуття і емоції, ситуація все одно вас вимотує і позбавляє енергії. Що ж залишиться всередині, коли ви зустрінете дійсно гідного чоловіка, якщо вже всі сили витратили на того, кому все одно?

5. Ви вже засвоїли необхідний життєвий урок.

Всі наші зустрічі і стосунки в житті – невипадкові. Вони постають перед нами долею, щоб щось зрозуміти, щось відкрити в собі або інших. Навіть якщо вони і нездорові, і вимучили вас, – все одно є цінним уроком, який допоможе рухатися далі. Інша справа, що урок ви давно вже засвоїли, а зважитися натиснути на газ і поїхати вперед по дорозі життя – ніяк не можете. Ви вже в автомобілі, завели двигун, ваші руки – на кермі, – вперед!

6. Ви вже сотні разів давали партнеру «другий шанс», кожен з яких повинен був бути останнім.

Ви заслуговуєте бути щасливими, як і той чоловік, з яким зустрічаєтеся. Судячи з того, що він не розриває стосунки, його все влаштовує. А чому б і ні? Його люблять, над стосунками працюють, чому б не скористатися таким зручним випадком? Тільки якщо йому добре – точно так само повинно бути і вам. Ви розумна, весела, красива жінка, і заслуговуєте на чоловіка, який гідно оцінить ці якості і полюбить всім серцем.

7. Якби вас любили по-справжньому – ви б це помітили.

Дівчата люблять обманювати себе, що хлопці дуже суворі і стримані, щоб проявляти свої почуття. Тобто десь там, глибоко, вони люблять, але ось зателефонувати зайвий раз, написати, проявити знаки уваги – соромляться. А ще вони люблять удавати, що їм все одно, хоча насправді – це не так.

Не будьте наївними: коли нас люблять, ми це відчуваємо. Коли нам хочуть зателефонувати – дзвонять. Коли хочуть порадувати – радують. Тому хлопець, якому «до лампочки», чи залишитеся ви з ним чи підете, не вартий і хвилини вашого часу.

8. Стосунки без зобов’язань – з самого початку приречені.

Багато дівчат говорять, що їх повністю влаштовують вільні стосунки, коли партнери ніби разом, але насправді – кожен сам по собі. Якщо ви також так вважаєте, то насправді займаєтеся самообманом: ви просто боїтеся втратити партнера, або зізнатися собі в тому, що він вас не любить. Хоча бувають винятки: декого це дійсно влаштовує. Але і в цьому випадку привід для оптимізму геть відсутній: ця людина – випадкова у вашому житті. Ваше розставання – лише питання часу.

9. Краще бути однією, ніж «разом», яке насправді означає «нарізно».

У якийсь момент ви розумієте, що лише віддаєте, нічого не отримуючи на заміну. Але ж стосунки – це дорога з двостороннім рухом. Якщо ж вас не підтримують, чи не окриляють, не приносять радість у відповідь на всі ваші старання – найкраще піти.

Боїтеся самотності? А хіба ви не самотні поруч з чоловіком, який вас не любить? Не помічає. Сприймає, як зручну в даний час опцію, запасний аеродром, куди завжди можна приземлитися. Краще бути однією, ніж таке «разом».

10. Ці нездорові стосунки позбавляють вас здатності мислити раціонально.

Можливо, на початку стосунків ви мислили більш тверезо і раціонально. Але тепер щось невловиме змушує вас триматися за цього чоловіка, не дозволяє піти. Це «невловиме» – це звичка, страх перед невідомістю, – що завгодно, тільки не любов.

Можна скільки завгодно дурити себе, що чоловік «все зрозуміє», зміниться, але ви ж знаєте, що це не так. Він не остання людина на Землі, адже ви завжди здогадувалися про це, чи не так?

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook