Здоров'я та краса Сам собі лікар

5 ознак дефіциту корисних речовин, про які розкаже ваше тіло

Дефіцит вітамінів призводить до численних серйозних проблем зі здоров’ям і навіть до смерті. Коли організму не вистачає поживних речовин, вся його структура пошкоджена, і всі функції не збалансовані. Дисбаланс в організмі часто проявляється зовні, тому у вас можуть виникати численні проблеми зі шкірою. Це 5 найбільш поширених симптомів, які вказують на недоліки вітамінів і мінералів.

Ясна, які кровоточать

Дефіцит вітаміну С часто призводить до кровоточивості ясен, а також до кровотеч з носа і опухлим суглобів. Наш організм не виробляє і не зберігає цей вітамін, тому ви повинні споживати його через свій раціон.

Ви повинні споживати: гуаву, брокколі, червоний перець, шипшину, ківі і полуницю.

Бліді губи

Бліді губи є поширеним симптомом дефіциту заліза. Багато людей страждають анемією і втомою через відсутність заліза в організмі.

Ви повинні споживати спіруліну, шпинат, родзинки, сочевицю, темний шоколад (какао!), темно-зелені листові овочі.

Надзвичайно бліда шкіра

Якщо ваша шкіра дуже бліда, вашому організму, ймовірно, не вистачає вітаміну B12. Інші симптоми цього дефіциту включають стан шкіри і втому.

Ви повинні споживати добавки вітаміну B12, варені яйця і сири

Опухлі очі

Опухлі очі іноді вказують на недостатній сон, але зменшують також зниження рівня йоду. Ви повинні уникати або обмежувати споживання кухонної солі. Йод допоможе витіснити ендокринні руйнівники, такі як бром, фтор, хлор, і підвищить функцію щитовидної залози, зменшуючи набряклість.

Ви повинні споживати промиті морські овочі, такі як ламінарія, вакаме, пастеризовані яйця, кефір і боби.

Сухе волосся

Якщо ваше волосся стає ламким і сухим, а на голові у вас занадто багато лупи, вам може не вистачати біотину або вітаміну B7, що може бути результатом використання антибіотиків.

Ви повинні споживати горіхи, особливо зелений горошок, волоські горіхи, насіння соняшнику, бобові, авокадо і гриби.

Дата публікації: 14.08.2020 img Поділитися