Сім'я Стосунки

5 елементів жіночого гардеробу, які заводять чоловіків моментально

Вчені довели, що цей одяг дійсно робить нас бажаними.

Ти хочеш збільшити свої шанси на побаченні або тобі просто подобаються дослідження на тему стилю і реакції чоловіків? У будь-якому випадку ця стаття для тебе. Від старого, як світ, червоного кольору до демонстрації несподіваних частин тіла – далі ти знайдеш список тих речей, які зроблять тебе привабливішою в очах чоловіків. Отже, це…

1. Топи і сукні без рукавів

Стрункі ноги – найголовніша зброя жінки відносно чоловіків, ти точно в цьому впевнена? Дослідження Університету Нового Південного Уельсу доводить, що чоловіків більше приваблюють жіночі руки.

Скористайся цим кумедним фактом і вирушай за обновками без рукавів.

2. Червоний одяг

Нічого нового, але на випадок, якщо тобі потрібно освіжити пам’ять, ось дослідження, опубліковане “Журналом психології особистості та соціальної психології”, яке доводить, що зробивши ставку на червоний колір, ти не прогадаєш.

3. Каблук

Згідно з цим дослідженням, опублікованим в науковому журналі, на тему сексуальної поведінки, каблуки дійсно збільшують привабливість жінки в очах чоловіків.

Вчені з’ясували, що якщо дівчина була на каблуках, то це різко підвищувало ймовірність того, що чоловіки пропонували їй свою допомогу. Довжина каблука при цьому не мала ніякого значення.

4. Облягаючі сукні

Хизуйтеся своїми формами в облягаючих сукнях, тому що, згідно з думкою вчених з Нової Зеландії, чоловікам дуже подобається фігура в формі пісочного годинника з великим співвідношенням талії і стегон.

Так що, якщо у тебе з цим все в порядку, користуйся своєю перевагою. Якщо твої стегна недостатньо пишні, спробуйте візуально збільшити їх за допомогою правильно підібраного одягу.

5. Чорна сукня

Окей, тут насправді немає наукового підтвердження, але ось мудрість від Елізабет Хоус (а велика жінка-дизайнер і модний критик має тяму в сукнях …): “П’ять з п’яти чоловіків стверджують, що побачивши дівчну в чорному платті, подивляться на неї ще раз”.

За матеріалами

Дата публікації: 13.07.2021 img Поділитися