Відпочинок Сім'я

25 глибоких і мудрих цитат Кузьми Скрябіна

Його слова давно розібрали на цитати. Його щирості, відвертості та справжності нам дуже бракує. Згадуємо проникливі цитати Кузьми Скрябіна.

1. Мені кайфово. Я навчився жити з тим, що маю.

2. Тєлєк для мене  то мертва штука.

3. Якщо всі мовчать, то всім все подобається. Руїна в нас всередині.

4. Не терпіть. Завжди говоріть хаму, що він хам.

5. Я не парюся. Зранку встав і дякую, що сонце світить.

6. Живи так, щоб було з чого поржати.

7. Більше нічого не вмію, як римувати слова і під музику викладати якісь ідеї. Часом вони мудрі і глибокі, а часом – поверхові і ржачні. Але в них завжди є суть.

8. Моє головне джерело енергії – слухачі. Буває, виходиш на сцену зовсім розбитий, з високою температурою, а зал починає тобі підспівувати, причому тексти знає краще від мене, – хворобу, як рукою знімає.

9. Я в свої 46 років розумію, що нейтральним бути не можна. Після місяців війни виходить, що є два паралельні світи: в одному йде війна, а в іншому – вона не йде. Причому на території однієї країни. В одному – гинуть люди, а в другому – абсолютно не поміняли спосіб свого життя: ходять по салонах краси, по дорогих ресторанах, ведуть світські бесіди, витрачають гроші і абсолютно не переймаються ні матеріально, ні духовно за те, що відбувається в нашій країні. Війна не може бути на якійсь певній частині території, якщо вона заходить, то це біда для всіх. І тому нейтральним бути не можна

10. Хамство — це кал, який виходить через рот!

11. Всьо, що зробив, – записано і пораховано! За добрі дії – похвала, за фігові – по балді. То і є справедливість.

12. Колись мені часто давали поради. Я не прислуховувався, бо був дурний. А тепер не прислуховуюсь, бо вже мудрий. Тоді тратив час на то, щоб обламати собі роги. Тепер змушую себе прислухатися до порад людей, які досягли більше, ніж я.

13. Хотіти в цьому світі – взагалі велике щастя. Треба дякувати Боженьку, що ти ходиш на двох ногах і що в тебе нічого не болить. Не розумію тих, хто каже: “О, голова болить” чи “Не знаю, у яких туфлях в театр іти”. Брав би мухобійку із другого боку по чолі. Сходіть в “Охматид” і подивіться на тих діток, які ще не прийшли у світ, а вони вже із тих списків викреслені.

14. Найголовніше — не срати тим, хто навколо тебе.

15. Краще висушити одну дитячу сльозу, ніж пролити ріки крові.

16. Мій дім — єдине в світі місце, де мене люблять і чекають незалежно від того, хто я і скільки заробляю. Я ніколи не зраджу найближчих мені людей.

17. Справжнім друзям не забудь, подзвони! Бо добре чи зле, з тобою завжди вони…

18. Помітив, що для того, щоб зробити людину щасливою, не потрібні якісь величезні простори. Досить включити фантазію і облаштувати той мінімум, який вже є, щоб відчувати себе краще.

19. Колись Чехов сказав дуже життєву річ: кожна дія, яку ми робимо зараз, вже в цей момент впливає на наше майбутнє. Можна опустити руки, сказати: немає грошей, немає бажання… А можна засукати рукави і вже зараз починати плекати своє майбутнє!

20. Краще бути оптимістом, який нічого не знає, ніж загинатися і ростити собі горб від того, що навколо самі проблеми.

21. Яка різниця скільки років тим кедам, якщо ти гуляєш у них по Парижу.

22. Кожен поважаючий себе українець повинен хоч раз в житті посадити дерево, виростити сина і з’їздити в Єгипет.

23. Патріотичні пісні треба писати весь час, а не тоді, коли їх писати треба. Бо до того, як в країні таке сталося, ніхто їх не писав, а зараз всі стали такими патріотами — понадівали собі вишиванки і поналіплювали їх на машини. Їх ще «вишиватниками» називають. Начепив вишиванку — і вже думаєш, шо все помінялося. Та вишиванка має бути десь глибше, зашита мамою і татом…

24. Чим більше хочеш взяти від життя — тим менше воно хоче тобі дати.

25. Якби нинішній Кузьма побачив тодішнього Кузьму, сказав би: «Хлопець, стисни зуби. Через двадцять років все буде — зашибісь!».

Дата публікації: 08.11.2019 img Поділитися