жінка

Сильний чоловік має мудрість ніколи не боротися з жінкою

Сильний чоловік – не той, хто має сталеві м'язи, але той, хто береже свою жінку. Не обдурить, не зрадить, не скривдить, а завжди захистить, за неї заступиться, її прикриє...

Що шукає жінка у чоловікові?

Силу, надійність, опору, захист… Будь-яка жінка інтуїтивно бажає перебувати під заступництвом сильного і розумного чоловіка. Знати, що її не обдурять, не зрадять, не скривдять, а завжди захистять, за неї заступляться, її прикриють… Жінка шукає захисника, бо без захисту вона змушена сама стати сильною, боротися зі світом, захищати себе та дітей, працювати, заробляти, а значить, все більше відходити від своєї справжньої жіночої природи.

Поруч із сильним чоловіком жінка розслаблюється, заспокоюється. Вона знає, що знаходиться за могутньою стіною, яка відобразить будь-які зовнішні небезпеки, яка врятує жінку від її самої – від її емоцій, які турбують розум. Якщо чоловік дає жінці відчуття надійності та безпеки, її жіночність розквітає, вона стає неймовірно прекрасною, задоволеною та щасливою. І чоловік для неї не чоловік, а Герой!

Сильний чоловік – не той, хто має сталеві м’язи, але той, хто береже свою жінку. Він має мудрість ніколи не боротися з жінкою. Вона може його випробовувати на предмет сили, і це робитиме, підкидаючи йому завдання і дивлячись, як він справляється, така її природа.

Але якщо він залишається в розумі, якщо вона бачить, що йому можна довіряти, якщо його вчинки до неї – красиві, вона заспокоїться, і тоді він отримає купу бонусів. Бо жінка живить чоловіка енергією. Він стає таким, яким вона його бачить. Якщо вона побачить його велич, він стане найбільшим. Якщо вона побачить його негідним, він може стати ніким і втратити все. Це таємниця жіночої сили. Вона випробовує чоловіка на якості лідера, а потім нагороджує його своєю любов’ю та внутрішньою силою.

Радимо також прочитати: Чоловіки, якщо хочете, щоб вашу дочку любили, любіть свою дружину!

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook