12 літніх образів з кросівками

Білі, чорні і навіть кольорові кросівки прекрасно доповнять образи жінок, обов'язково включите їх у свій гардероб. 

1 Верхній одяг

Куртки – не єдиний варіант для сусідства з кросівками, не бійтеся носити їх з пальто. Оверсайз, класика – це зовсім неважливо, спортивне взуття підходить до будь-яких варіантів. Білі кросівки, сіре пальто – нейтральний комплект, які можна сміливо доповнювати яскравими деталями. 

12 літніх образів з кросівками, які прикрасять жінок 50 і 60 + - 1

2 Піджак в клітину

Вільний картатий піджак – ще один прекрасний варіант. Дрібна клітина не повнить, це перевага. Щоб фігура виглядала пропорційно і жіночно, краще підбирати вузький низ до об’ємного верху. 

12 літніх образів з кросівками, які прикрасять жінок 50 і 60 + - 2

3 Жилет

Чорно-білі вбрання завжди виглядають ефектно і дорого, тому боятися виглядати нудно не варто. Класичний ансамбль з штанів білого кольору, чорного жилета, джемпера і ефектного шарфа – простий і елегантний. 

12 літніх образів з кросівками, які прикрасять жінок 50 і 60 + - 3

4 Костюм 

Білі кросівки, сірий костюм і біла сорочка – ідеальний ансамбль. У такому вбранні можна піти куди завгодно. Не забувайте підкреслювати талію. 

12 літніх образів з кросівками, які прикрасять жінок 50 і 60 + - 4

5 Карго

Карго в захисному кольорі – брутальна річ, яку краще доповнити чимось жіночним, наприклад, топом з атласу. Спортивне взуття тут відмінно виглядає.  

12 літніх образів з кросівками, які прикрасять жінок 50 і 60 + - 5

6 З джинсами і піджаками

Сам по собі комплект джинсів і піджака – класика, яка ніколи не виходить з моди. Мікс стилів ідеально доповнюється кросівками. Біла сорочка і перлове намисто підвищать градус шику. 

12 літніх образів з кросівками, які прикрасять жінок 50 і 60 + - 6

7 Спідниця міді-довжини

Ще одне цікаве рішення – з’єднати білі кросівки і спідницю середньої довжини. Краще якщо верх буде простим, лаконічна футболка ідеально впишеться в копмозицію. 

12 літніх образів з кросівками, які прикрасять жінок 50 і 60 + - 7

8 Спідниця плісе

Плісирована спідниця середньої довжини, біла футболка, чорний піджак – бездоганне тріо. Кросівки зроблять його розслабленим і стильним. 

12 літніх образів з кросівками, які прикрасять жінок 50 і 60 + - 8

9 Принтована спідниця

Принт зебра досить виразний, спідниця в такому виконанні кидається в очі. Верх підбирається більш спокійний, а білі кросівки ідеально завершать образ. 

12 літніх образів з кросівками, які прикрасять жінок 50 і 60 + - 9

10 Біла спідниця

Трапецивидна біла спідниця виглядає респектабельно і вишукано, в компанії з білим топом вона становить повітряний і легкий образ. Підкресліть талію і виберіть комфортні кросівки. 

12 літніх образів з кросівками, які прикрасять жінок 50 і 60 + - 10

11 Туніки

Плаття фасону туніка – ще один прекрасний предмет гардероба, який сміливо можна носити з кросівками. Пряма туніка і спортивне взуття – відмінний тандем. 

12 літніх образів з кросівками, які прикрасять жінок 50 і 60 + - 11

12 Сукня-сорочка

Універсальне рішення для будь-якого випадку – плаття сорочкового крою. Вибирайте вільний крій і доповнюйте його красивими кросівками. 

12 літніх образів з кросівками, які прикрасять жінок 50 і 60 + - 12

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook