Здоров'я та краса Народна медицина

10 вагомих причин пити каву щодня

Чи існують люди, які жодного разу не пили каву? Для більшості людей це обов’язковий ритуал, з якого починається кожний ранок. Адже без кави неймовірно складно прокинутися. Ось що кава робить з вашим організмом!

Почувши про користь кави, ніхто не знайде достатньо аргументів, щоб довести, що кава не корисна зовсім нікому і ні в яких кількостях. В різних країнах проводять дослідження, в результаті яких знаходяться властивості кави, які говорять про те, що кава все ж корисна, якщо нею не зловживати.

Основна властивість, через яку так багато людей люблять каву, це тонізуючий ефект цього напою. Багато людей просто не можуть вранці остаточно прокинутися і «відчути себе людиною», поки не вип’ють філіжанку кави. Саме кофеїн активізує і покращує кровообіг, що допомагає «швидко» думати, діяти, підвищуючи працездатність і знижуючи млявість і сонливість.

1. Кава є основним джерелом антиоксидантів.

Людське тіло поглинає більше антиоксидантів з кави, ніж з овочів і фруктів.

2. Запах кави має антистресовий ефект.

Корейські дослідники з’ясували, що аромат кави по-особливому діє на білки, пов’язані з роботою мозку, і допомагає мислити позитивно.

3. Кава може зменшити симптоми хвороби Паркінсона.

Згідно зі статтею опублікованою в 2012 році в науковому журналі Science Daily, кава допомагає людям, що страждають на хворобу Паркінсона, краще контролювати свої рухи.

4. Це добре для печінки (особливо, якщо ви вживаєте алкоголь).

Результати дослідження, що проводилося протягом 22 років (в якому взяли участь 125000 людей), показали, що у тих, хто випивав хоча б одну філіжанку кави в день, на 20% знизилася ймовірність розвитку цирозу.

5. Кава знижує схильність до самогубства.

2-4 філіжанки кави в день можуть знизити ризик самогубства для чоловіків і жінок на 50%.

6. Знижує ризик захворіти на рак шкіри.

Вона знижує ризик розвитку раку шкіри у жінок.

7. Покращує спортивні результати.

Кофеїн збільшує кількість жирних кислот в крові, що дозволяє м’язам краще поглинати й спалювати жир та перетворювати його в енергію. Це зберігає запаси вуглеводів і дозволяє організму використовувати їх пізніше.

8. Зменшує ризик захворювання на цукровий діабет.

Дослідники з’ясували, що люди, які п’ють принаймні 4 філіжанки кави в день, на 50% знижують ризик розвитку діабету 2 типу.

9. Кава допомагає роботі мозку.

Телекомпанія CNN довела, що кава дозволяє мозку людини ефективніше працювати.

10. Кава може зробити вас щасливішими.

Дослідження, проведене Американським Національним інститутом охорони здоров’я, показало: люди, які п’ють хоча б 4 філіжанки кави на тиждень, на 10% менше схильні до депресії ніж ті, хто кави взагалі не п’є.

Перед застосуванням будь-яких засобів народної медицини проконсультуйтеся з лікарем!

Джерело

Дата публікації: 28.03.2019 img Поділитися