Здоров'я та краса Супермама

Дитячі коляски-2020: що пропонують сучасні виробники?

Якщо врахувати, наскільки швидко розвиваються сучасні технології, то навіть вибір дитячої коляски може стати не такою й простою справою.

Взяти хоча б асортимент візочків, представлений в магазині https://allo.ua/ru/detskie-koljaski/. Кожна із цих неймовірно красивих колясок викликає захоплення. Однак між усіма ними є відмінності, які за різних умов можуть стати вирішальними при виборі тієї чи іншої моделі. Тож давайте разом проаналізуємо, які типи дитячих колясок підготовили на 2020 рік виробники.

Коляска-люлька

Вічна класика для новонароджених — габаритний візочок на 4 високих колесах. Сучасні виробники комплектують візочки міцним, але неважким каркасом. Для обшивки використовуються сучасні матеріали, які захищають малечу від вітру, опадів і надмірного сонця.

Прогулянкова модель

Це ще одна класична модель, але вже для малечі віком від 7-8 місяців. В більшості сучасних варіантів спинка регулюється в 3 положеннях:

  • сидячи;
  • лежачи;
  • напівлежачи.

Є варіанти для холодної і теплої пори року. Для сучасних моделей властиві висока маневреність і хороша амортизація.

Легка тростинка

Це ідеальний варіант для дітей, які вже впевнено ходять, однак ще втомлюються під час тривалих прогулянок. Такі моделі популярні завдяки своїй компактності, легкості та високій прохідності. Тростинки легко складаються, їм знайдеться місце в будь-якому помешканні чи багажнику невеликого авто.

Трансформери в світі колясок

Трансформери — це не тільки герої дитячих мультфільмів, а ще й популярні моделі сучасних дитячих візочків. За прогнозами, саме такий варіант коляски для дітей буде найбільш популярним в 2020 році. Конструкція поєднує в собі можливості класичної люльки і прогулянкової коляски. Такий візочок вміє «рости» (трансформуватися) разом зі своїм маленьким господарем.

Моделі для любителів подорожей

Все більше молодих українських сімей, в тому числі й з маленькими дітьми, захоплюються автоподорожами. Якщо ви також належите до таких, то вам обов’язково слід придбати одну із новинок на ринку дитячих візочків — модульну коляску, розроблену спеціально для подорожей. Це свого роду варіант коляски-трансформера. Відмінність в тому, що комплектація доповнена зручним дитячим автокріслом.

Якщо мама — спортсменка

Здоровий спосіб життя і заняття спортом — головні тренди року. Якщо ви захоплюєтеся бігом, поява малечі — не привід відмовлятися від хорошої звички. Навпаки, купіть правильну дитячу коляску і зможете бігати разом з малюком. Тим паче, що нині є 3-колісний варіант, спеціально розроблений для таких цілей, вельми популярний вже не тільки на заході, а й в Україні.

Тепер, коли ви знаєте про головні тенденції, ви можете сміливо йти в магазин за сучасною і зручною коляскою для своєї малечі.

Дата публікації: 24.12.2019 img Поділитися