Здоров'я та краса Народна медицина

Як лікувати панкреатит травами. Два рецепти від фітотерапевта

За словами фітотерапевта, допомогти впоратися із панкреатитом можуть деякі лікарські трави. Вони мають високу ефективність та довготривалий ефект.

Чому виникає панкреатит

Які трави допомагають лікувати панкреатит, у своєму блозі розповідає фітотерапевт Сергій Вдович.
Панкреатит — це запалення підшлункової залози. і кількість людей з таким діагнозом постійно збільшується. Панкреатит буває гострий та хронічний. Гострий панкреатит – це запалення підшлункової залози, яке має характерний гострий перебіг, ураження, уповільнення ферментативного обміну, можливі дистрофічні зміни. Лікування гострого панкреатиту має бути адекватним і потребує негайного звернення до лікаря!
Хронічний панкреатит – це стан, який розвивається після гострого панкреатиту або як наслідок інших захворювань шлунково-кишкового тракту.
Причин хронічного панкреатиту може бути багато:
  • хімічна та алкогольна інтоксикація;
  • хронічні захворювання печінки та інших органів травлення;
  • інфекції (свинка, гепатит В та ін.);
  • вплив лікувальних хімічних препаратів (антибіотики, сульфаніламіди, кортикостероїди, цитостатики, знеболювальні препарати й ін.);
  • неправильне харчування;
  • стрес.

Лікування та профілактика хронічного панкреатиту

“Головна профілактика панкреатиту полягає у відмові від зловживання спиртовмісними напоями та куріння, – каже фітотерапевт. – Важливо вчасно лікувати хвороби ШКТ, коригувати гастрономічні звички.
Раджу не дотримуватись СТРОГОЇ дієти, щоб підшлункова залоза не звикла до легкої їжі. Цей орган, як і інші треба заставити працювати, хоча деякі реактивні продукти все-таки треба виключити. Зверніть увагу – це про хронічну стадію!!!”
За словами фітотерапевта, допомогти впоратися із панкреатитом можуть деякі народні методи лікування, лікування має високу ефективність та довготривалий ефект.

Рецепти травника

Сергій Вдович поділився декількома рецептами народної медицини для лікування хронічного панкреатиту:
Рецепт 1. Трава цикорію – 1 частина, трава деревію – 1 частина, цвіту вересу – 0,5 частини, трава вики – 0,5 частини, трави гравілату – 1 частина. Усе перемішати. Брати 2 ст. ложки суміші, залити 700 мл окропу. Настояти ніч. Процідити та випити протягом дня за 7 – 8 прийомів. Курс лікування – 2 місяці з перервою 2 тижні.
Рецепт 2. Корінь вовчуг колючий – 1 ч. ложка, залити холодною водою 800 мл. Довести до кипіння та варимо 4 хв. Додати 2 ст. ложки суміші таких рослин: донник жовтий – 1 частина; трава огірочника – 1 частина; трава парила перистого – 2 частини; трава полині лікарської – 0,5 частини; трава зубрівки пахучої – 1 частина. Кип’ятити ще 1 хв. Настояти ніч. Процідити та пити протягом дня за 7 – 8 прийомів. Курс 3 місяці з перервою в 2 тижні.
Пам’ятайте, що панкреатит — не вирок. Головне відповідально ставитися до свого здоров’я та звертатися за допомогою до справжніх фахівців.
Дата публікації: 25.01.2021 img Поділитися