Сім'я Секрет успіху

10 речей, які роблять у стосунках тільки зрілі жінки. Молоденькі й поряд не стоять!

Чоловіки вважають за краще молоденьких супутниць, але психологи в один голос радять заводити стосунки з жінками зрілого віку. І це пов’язано зовсім не з матеріальним станом і досягненнями в кар’єрі.

Просто жінки у віці 35 років і старше значно відрізняються від панянок 20-25 років. Однак зрілість – це не тільки вік, але і величезна робота над собою. Стосунки з такими дамами, зазвичай, носять більш спокійний і довгостроковий характер. Та й з віком розкривається жіноча краса.

1. Вона не зациклюється лише на чоловікові

Для успішних тривалих стосунків важливо зберігати здорові кордони і деяку автономність один від одного. Зрілі жінки прекрасно це розуміють і не дістають свого чоловіка постійною вимогою бути разом. Вона має знайомих, хобі, на яке здатна виділити час, тим самим дає зайнятися своїми інтересами супутнику. І вона чудово усвідомлює, що її щастя залежить не тільки від чоловіка.

2. Вона не боїться труднощів

Жінка зрілого віку вже давно зрозуміла, що стосунки – це не тільки квіти, ресторани і обійми. Відносини вимагають зусиль, часу, любові і жертв. Зрілі жінки готові на це заради свого коханого, але не приносячи себе в жертву. Вони вміють шукати компроміс і розуміють, що це життя, а не казка про принца та принцесу.

3. Вона за все вдячна

Вона знає, що все вимагає зусиль, і вдячна за всі старання свого чоловіка. Вона вже переросла ту егоїстичну дівчинку, яка вважає, що все найкраще для неї і тільки. Зрілі жінки усвідомлюють, що ділити своє життя з коханою людиною – це вже дар.

4. Вона фінансово грамотна

Багато стосунків закінчуються якраз через проблеми з грошима. Зріла жінка вже побачила трохи життя і знає, що гроші не даються легко. Вона не вимагає з істерикою цілорічних подорожей і дорогих подарунків. Крім того, вона вже і сама досить заробляє.

5. Вона прекрасний співрозмовник

Вона вміє знайти правильні слова підтримки. Зріла жінка багато бачила і зустрічала абсолютно різних людей. Вона може розповісти багато цікавого і на високому рівні обговорити життєві теми. Та й слухати вона вміє не гірше, ніж говорити.

6. Вона хороша в ліжку

Тут, звичайно, не посперечаєшся. У цій справі досвід грає велику роль. Це зовсім не означає, що у неї було багато чоловіків, просто вона багато спробувала і відчула, тому у неї є чим здивувати чоловіка. У справах інтимних вона випереджає молодих панянок на багато кроків.

7. Вона прийняла себе

Всі комплекси вже позаду. У кожного є свої недоліки, але бути зрілою жінкою – значить приймати себе з любов’ю. Вона прекрасно розуміє, чого вона варта, і вже не засмучується через дрібниці, наприклад, якщо у подруги груди більші або вона частіше ходить в салон краси. Вона вже не соромиться свого тіла і вміє подавати себе у вигідному світлі.

8. Вона вміє приймати рішення

Зріла жінка більш рішуча, ніж дівчата двадцяти років. Мало того, що вона зібрана і кмітлива, так вона ще вміє прислухатися до думки свого партнера і приймати його до уваги. Розсудливість і вміння йти на компроміс – головні козирі жінок зрілого віку.

9. Вона вміє поважати

Вона цінує особистий простір свого партнера. Та й до тарганів у голові свого обранця вона ставиться нормально. Вона не дозволить собі обговорювати свого чоловіка з подругами. Вона не буде маніпулювати його почуттями з своїх цілях. Зріла жінка завжди буде ввічливо звертатися до його друзів і родичів.

10. Вона надихає

Жінка в зрілому віці володіє мудрістю. Вона розуміє, що чоловіка потрібно налаштовувати на хвилю досягнень, а не клювати його за кожен провал. Замість того щоб порівнювати його з іншими, вона підтримає свого чоловіка.

Жінки прекрасні в будь-якому віці, але з роками ми стаємо мудрішими. І це факт.

 

Дата публікації: 28.07.2020 img Поділитися